Лікарі у Великій Британії діагностували психоз на грунті процесу виходу країни з Євросоюзу. Жителя англійського містечка екстрено доставили в лікарню, де у нього діагностували параною. Його дружина розповіла, що він ніяк не може змиритися з Brexit, повідомляє Politico.
Згідно з медичним звітом, влітку 2016 року, через три тижні після референдуму в ЄС, 40-річний чоловік був поміщений в лікарню після того, як його психічне здоров'я різко погіршився після оголошення результатів голосування. У нього були слухові галюцинації, а також параноїдальні, химерні мрії і проблеми з ідентифікацією.
"Пацієнту було важко змиритися з політичними подіями, що відбувалися навколо нього. Особливо він хвилювався за расових інцидентів", - пише доктор Мохаммед Зія Уль Хак Катшул з Інституту психічного здоров'я Університету Ноттінгема, який лікував цієї людини.
Чоловік також сказав, що йому соромно бути британцем.
"Політичні події можуть виступати головним чинником стресу і мати значний вплив на психічне здоров'я людей, особливо тих, хто має схильність до розвитку психічних захворювань", - сказав доктор Хак.
У доповіді також зазначається, що чоловік пережив подібний епізод 13 років після значного стресу на роботі. Він також переживав робочий і сімейний стрес перед тим, як був госпіталізований через "Brexit-психозу". Ці фактори потенційно могли сприяти ускладненням стану його здоров'я після референдуму.
За словами доктора Хака, пацієнт одужав через два тижні після лікування оланзапином, антипсихотичним засобом, який застосовується для лікування шизофренії і біполярного розладу.
Нагадаємо, 18 вересня Європейський парламент ухвалив резолюцію про "упорядкований Brexit". Тепер Велика Британія зможе відстрочити вихід з ЄС за наявності "конкретної мети". Наступного дня Борис Джонсон і Жан-Клод Юнкер домовилися, що Сполучене Королівство вийде з Євросоюзу з угодою щодо Brexit.
23 липня колишній мер Лондона і ексміністр закордонних справ Борис Джонсон виграв перегони за лідерство в Консервативній партії. Наступного дня королева Єлизавета II призначила його прем'єр-міністром. Дональд Трамп схвально відгукувався про Джонсона і його політичних успіхи.
Джонсон є одним з найпослідовніших прихильників виходу Британії з ЄС. Уряд Терези Мей він залишив після занадто м'якого, на його думку, проекту угоди з Євросоюзом. Протягом останніх місяців нещадно критикував прем'єр-міністра Терезу Мей.
Докладніше про те, чому відставка Мей може стати ключем для виходу з кризи Brexit, читайте в матеріалі Віктора Константинова "Пітьма перед світанком?" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".