За даними доповіді ЮНІСЕФ, рівень дитячої смертності з 1990 року знизився вдвічі. Проте, наголошується у доповіді, у світі і сьогодні щодня помирають близько 18-ти тисяч дітей у віці до п'яти років.
В доповіді, підготовленій спільно з Всесвітньою організацією охорони здоров'я, Світовим банком, зазначається, що знизити рівень смертності допомогли доступні ліки і розвиток доступної медичної допомоги для бідних верств населення.
Головною причиною смерті дітей є недоїдання, проте вони часто вмирають і від легко виліковних хвороб, таких як пневмонія і діарея.
Деяким з найбідніших країн світу, в тому числі Багладеш, Непалу і Малаві, вдалося більш ніж на дві третини знизити показники дитячої смертності.
Нагадаємо, у квітні організація ЮНІСЕФ назвала Нідерланди найблагополучнішою для дітей країною.
В огляді благополуччя дітей у багатих країнах, опублікованому Дитячим фондомООН, зазначається, що оцінка проводилася за такими критеріями, як матеріальне благополуччя, рівень охорони здоров'я, освіти, умови проживання, а також сприятливість навколишнього середовища.
За цими показниками, найсприятливішими для життя дітей за даними ЮНІСЕФ стали країни північної Європи. Великобританія опинилася на 16 місці у списку з 29 країн, а США на 26. Останнє місце у списку посіла Румунія. !zn
Читайте також:
Українкам нададуть можливість ділити декретну відпустку на частини
Громадяни України почали частіше всиновлювати дітей
ЮНІСЕФ запропонувала глобально заборонити вступ у шлюб до 18 років