У США склали ТОП-5 найсильніших армій світу до 2030 року

Поділитися
У США склали ТОП-5 найсильніших армій світу до 2030 року © sprotyv.info
До 2030 року лише п'ять країн матимуть найпотужніші сухопутні війська у світі.

До 2030 року лише п'ять країн матимуть найпотужніші сухопутні армії у світі. Такий прогноз озвучив експерт у справах національної безпеки США Роберт Фарлі у статті для The National Interest.

Армія США в 2030 році залишиться, швидше за все, найпотужнішою наземною бойовою силою у світі, до того ж з досить істотним відривом, вважає Фарлі.

Згідно з припущенням автора, Франція одна з усіх європейських країн збереже найбільш боєздатну і смертоносну армію. Французька армія має значний досвід проведення операцій від нижньої до верхньої межі бойового спектру. Сухопутні сили також користуються підтримкою двох інших видів служб: військово-морські сили Франції мають непоганий експедиційний потенціал, а ВПС все більше концентруються на заходи забезпечення, куди входять, серед іншого, транспорт і розвідка. Модульний, професійний характер армії наділяє її здатністю до швидкого розгортання на різноманітних територіях.

Індійська армія готова стати поруч із самими елітними наземними формуваннями світу, завдяки доступу практично до всього різномаїття військових технологій. В майбутньому індійській сухопутній армії буде необхідний більш широкий доступ до передових технологій, що зробить її ще більш грізною силою, йдеться в статті Фарлі.

На неостаннє місце автор виводить армію Росії. У 2030 році російська армія залишиться смертоносною силою, але зіткнеться з серйозними проблемами. Однією з них може стати доступ до технологій, а інша - трудові ресурси, оскільки армія, схоже, застрягла між старою моделлю військового обов'язку і системою комплектування ЗС добровольцями. Тим не менш, сусіди Росії ще довгий час будуть побоюватися розмірів і майстерності російської армії (особливо в рамках так званих "гібридних" операцій).

На п'ятому місці рейтингу розмістилася армія Китаю, яка з початку 1990-х років проводить всеосяжну реформу своїх сухопутних військ. Єдине, чого не вистачає НВАК на сьогодні, це досвіду дій в умовах реальної обстановки; вона не проводила бойових операцій у реальному часі з часів китайсько-в'єтнамської війни, втім протягом 15 років усе може змінитися.

"Зрештою, відповіді на питання "як створити потужну армію" залишаються до болю простими. Високих результатів досягнуть ті держави, що володіють повним ентузіазму населенням і високим рівнем трудового капіталу, здатні запозичувати найбільш інноваційні технології у здорових і сучасних економік, а також структурувати свої цивільно-військові відносини", - пише автор.

Раніше повідомлялося, що військово-повітряні сили США спільно з Національним управлінням ядерної безпеки Міністерства енергетики США провели випробування гравітаційної ядерної бомби B61-12.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі