У США падає рівень підтримки рішення щодо виводу військ з Афганістану

Поділитися
У США падає рівень підтримки рішення щодо виводу військ з Афганістану © U.S. Army photo by Staff Sgt. Isaac A. Graham/The U.S. Army/flickr
Лише 25 відсотків опитаних вважають, що виведення військових проходить успішно

Згідно із останніми опитуваннями, серед населення Штатів різко падає рівень підтримки рішення про виведення з Афганістану військових США. Порівняно із квітнем, падіння склало 20 процентних пунктів. Про це повідомляє DW.

Зважаючи на швидке захоплення влади у Афганістані талібами, рішення про вивід американського військового контингенту із країни підтримує 49% респондентів, проти 69% у квітні.

Лише 25 відсотків опитаних вважають, що виведення військових проходить успішно. Опитування провели серед 1999 зареєстрованих виборців з 13 по 16 серпня, коли відбулося захоплення влади в Афганістані талібами.

Раніше президент США Джо Байден назвав рішення про виведення військ з Афганістану правильним. Він погодився з тим, що захоплення країни «Талібаном» відбулося швидше, ніж очікувалося раніше, однак звинуватив у цьому політичне керівництво Афганістану, яке «здалося і втекло з країни».

Станом на середину квітня в Афганістані було дислоковано 2500 американських військових, а також близько 7000 військових з інших країн НАТО. Виведення американських військових та військових НАТО з Афганістану почалося 29 квітня.

За майже два десятиліття присутності американського контингенту в Афганістані було вбито понад 2200 солдатів США, близько 20 тисяч були поранені. Уся кампанія в Афганістані коштувала американському бюджету близько 1 трильйона доларів.

Нагадаємо, що президент США Джо Байден не обговорював ситуацію в Афганістані з жодним зі світових лідерів після того, як «Талібан» взяв під контроль столицю країни Кабул. Про це радник американського президента з питань національної безпеки Джейк Салліван повідомив на брифінгу в Білому домі у вівторок, 17 серпня.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі