У Сенаті США назвали основні кроки щодо впровадження антикорупційного меморандуму Байдена

Поділитися
У Сенаті США назвали основні кроки щодо впровадження антикорупційного меморандуму Байдена © dw.com
Всього за словами Шелдона Вайтхауза, таких кроків три.

Сенатор США від штату Род-Айленд Шелдон Вайтхауз розповів про три основні кроки для впровадження меморандуму американського президента Джо Байдена щодо боротьби з корупцією. Сенатор розповів про це під час конференції Democracy in action: Zero corruption conference.

“Є три основні кроки. Один із них - переконатися, що ми підтримуємо міжнародну ініціативу, яку оголосив президент Байден. У нас немає поки що дати. Але ми хочемо переконатися, що вона матиме підтримку Конгресу. І ми покажемо президенту якомога більше підтримки саме законодавчої гілки”, - заявив Вайтхуз.

Другим кроком він назвав початок антиклептократичну роботу у Сенаті та Палаті представників. За словами сенатора, про це вже оголосили у Палаті представників, а в Сенаті оголосять незабаром.

“Це означає, що по всьому Капітолію у нас буде більшість, яка займається боротьбою з клептократією. Третій і важливий. Ми також змогли прийняти закон, щоб очистити американські корпорації. Це закон про так звану бенефіціарну власність. І наше завдання зараз переконатися, що казначейство, так само як департамент юстиції будуть працювати разом для того, щоб реалізувати це законодавство. Щоб ці правила були справді ефективними, на скільки можуть бути. Це наші три основні цілі”, - додав Вайтхауз.

Нагадаємо, 4 червня президент США Джо Байден підписав Меморандум, який визнає боротьбу з міжнародною корупцією одним з основних інтересів нацбезпеки Сполучених Штатів. У Білому домі розповіли, що Меморандум передбачає боротьбу з корупцією як в США, так і інших країнах світу.

Детальніше про те, як Велика Британія, ЄС, США і Канада затіяли хрестовий похід проти корупції у світі, читайте у статті Сергія Коз'якова "Коротко про глобальні санкції для корупціонерів".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі