Про це пише Reuters, додаючи, що у "Роскомнадзорі" не уточнили, що саме порушив CNN. Але зауважили, що американський канал нібито вийшов за межі умов своєї ліцензії на трансляцію в Росії.
В цей же час, не виключено, що рішення російського регулятора було політично мотивованим. Хоча у відомстві це й заперечують. Міністерство закордонних справ РФ обурило те, що США намагаються обмежити діяльність російського пропагандистського телеканалу RT на своїй території. Зокрема, від нього вимагають зареєструватися як іноземний агент в Америці. За словами прес-секретаря МЗС РФ Марії Захарової, такий крок ставить під загрозу безпеку працівників RT, адже статус "іноземного агента" вимагає розкриття особистих даних.
"Атмосфера полювання на відьом охоплює США. І це може становити реальну загрозу", - сказала Захарова, додавши, що Москва може відповісти Вашингтону тією ж монетою.
Раніше колишній постійний представник США в ООН Саманта Пауер писала на сторінках Washington post, що пропаганда Кремля стала більш небезпечною, ніж в часи Холодної війни. В часи Холодної війни більшість американців отримували новини і інформацію через спеціалні посередницькі платформи. Репортери і редактори грали роль професійних вартових, які контролювали, що потрапляє в ЗМІ. Іноземні вороги, які шукали доступ до американської аудиторії, не мали значних можливостей обійти їх. І російська дезінформація дуже рідко просочувалася в американську пресу.