А поки що Росія готова і надалі підтримувати Асада, незалежно від міжнародного тиску, щоб після "викинути його за борт", повідомили джерела.
Така постійна підтримка, ймовірно, ще більше ускладнить вже зайшли в глухий кут мирні переговори з противниками Асада і без того складні відносини з Вашингтоном, йдеться у публікації.
"Росія не збирається розлучитися з Асадом, поки не відбудуться дві речі", - сказав агентству Тоні Брентон, колишній посол Великобританії в Росії.
"По-перше, поки вони не впевнені, що після відходу Асада не відбудеться захоплення влади ісламістами, а по-друге, поки не буде гарантій на збереження російського становища в Сирії, їх військову базу", - йдеться в статті.
Росія і Сполучені Штати є співавторами мирних переговорів між протиборчими сторонами в сирійському конфлікті. Ці переговори, в даний час поставлені на паузу, оскільки каменем спотикання в них стало питання про відставку Асада.
У той же час Москва дала зрозуміти, що її підтримка нею нинішнього сирійського лідера має свої межі. Російські дипломати заявили, що Кремль є опорою сирійському державі, а не особисто Башару Асаду.
Таке положення речей підживлює надії Заходу про те, що Росія могла б посприяти догляду Асада швидше. Але джерела, близькі до Кремля кажуть, що немає ніяких значимих ознак того, що Росія готова до цього найближчим часом.
Як зазначається у статті, Кремль хоче спочатку подивитися, хто стане наступним президентом США, і тим самим, Москва почекає з тим, щоб придумати альтернативу Асада.
Нагадаємо, США і Росія домовилися про розширення перемир'я в Сирії на територію міста Алеппо, де досі тривають бої урядових військ з опозицією.
Раніше повідомлялося про катастрофічну ситуацію в Сирії. У результаті наступу військ Башара Асада і бомбардувань Алеппо, загинули сотні людей.
Перше перемир'я в Сирії було підписано близько двох місяців тому. 26 лютого Рада Безпеки ООН одноголосно підтримав резолюцію про перемир'я в Сирії. Згодом, РФ і США запропонували сторонам конфлікту в Сирії припинити бойові дії з 27 лютого.