Серед затриманих ведучий YouTube-каналу "Навальний Live" Володимир Мілов і юрист "Фонду фонду боьби з корупцією" (ФБК), генеральний продюсер "Навальний Live" Любов Соболь, співробітник ФБК Микола Ляскін і кореспондент "Навальний Live" Дмитро Нізовцев. У день акції правоохоронці також затримали координаторів штабу Навального в Уфі, Санкт-Петербурзі, Новосибірську, Ярославлі, Єкатеринбурзі та Казані.
На акції протесту вийшли жителі Комсомольська-на-Амурі, Южно-Сахалінська, Владивостока, Хабаровська, Улан-Уде, Новосибірська, Челябінська, Іркутська, Ярославля Томська, Красноярська, Саратова, Омська, Уфи, Казані, Єкатеринбурга, Санкт-Петербурга та Москви. Протестувальники скандували "Путін злодій", "Росія без Путіна", "Поліція з народом" і "Це – наша країна".
У Комсомольську-на-Амурі затримали чотирьох осіб: активістів і тих, хто прийшов підтримати затриманих до відділку поліції. У самому Хабаровську було затримано 12 осіб, на них складені адмінпротоколи. Повідомляється і про затримання Улан-Уде та Єкатеринбурзі.
У Новосибірську затримано семеро осіб, зокрема організатори акції, під відділком поліції, відбулися зіткнення активістів і бійців ОМОНу. Також затримано організатора мітингу в Казані.
У Челябінську до відділку поліції відвезли двох учасників акції, повідомляється також про 11 затриманих Томську, з яких шестеро осіб – неповнолітні. Ще 14 активістів затримали на акції в Омську, 13 осіб – в Єкатеринбурзі, понад 20 – у Санкт-Петербурзі.
Зазначимо, акції протесту супроводжувалися сутичками активістів з бійцями ОМОНу, повідомлялося про численні незаконні затримання та побиття активістів силовиками. Силовики затримували волонтерів і журналістів (навіть за наявності посвідчення), затриманих доставляють до відділку поліції для складання адмінпротоколів про порушення правил проведення мітингу.
Більшість російських інформагентств традиційно не згадують про акції. У цей самий день в РФ обирають очільників суб'єктів федерації і нові склади місцевих законодавчих зборів у 80 регіонах (день "єдиного голосування").
Нагадаємо, 14 червня російський уряд запропонував збільшити пенсійний вік з 60 до 65 років для чоловіків і з 55 до 63 років для жінок. У той самий день було оголошено і про заплановане підвищення ПДВ з 18% до 20%.
Після чого рівень довіри жителів Росії до президента Володимира Путіна впав нижче 50%. На думку представника ВЦВГД Михайла Мамонова, на зниження рейтингу влади вплинули два фактори - зростання цін на бензин і оголошення про пенсійну реформу.
Рейтинг Путіна в серпні продовжував знижуватися і досяг рівня 2013 року. За чинного президента готові проголосувати лише 45% росіян, що є найнижчим показником з 2013 року.