У ПАРЄ розповіли, чому Росія повинна залишатися в Раді Європи

Поділитися
У ПАРЄ розповіли, чому Росія повинна залишатися в Раді Європи Якщо виключити країну з ПАРЄ, то її громадяни втрачають захист Європейського суду з прав людини © twitter.com/PACE_News
За словами депутата ПАРЄ, якщо виключити Россію з організації, вона залишиться потужною силою та за її межами.

Депутат ПАРЄ і екс-президент Парламентської асамблеї Ради Європи Анн Брассер вважає, що Росія повинна залишатися в Раді Європи, в тому числі і для того, щоб можна було допомогти Україні, повідомляє "Європейська правда".

"Крім того, нам потрібні росіяни! В тому числі, щоб допомогти вам, Україні. Росія брала участь у створенні проблем для України, а отже, вона повинна бути і частиною їх вирішення!" - зазначила депутат.

Вона зазначила, що конфлікт в Україні вже перетворився для Європи в повсякденність, "адже у всіх є інші проблеми".

"Але це неправильно. Це ваша територія, її необхідно повернути! А значить, потрібно домовлятися з росіянами, шукати вихід", - заявила Брассер.

Крім того, за словами депутата, не можна виключати країни-порушники з Ради Європи, оскільки її громадяни втрачають захист Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ).

"Адже порушник - не вся країна, порушник - це режим! Якщо ж країна виходить з Ради Європи, її громадяни втрачають захист Європейського суду з прав людини", - зазначила Анн Брассер.

"Я боюся відкривати ящик Пандори, забираючи у людей навіть це", - додала вона.

Плани росіян повернутися в ПАРЄ без виконання ними резолюцій провалилися – Геращенко. Рада Європи отказалсяь від ювілейного саміту, задуманого як тріумф повернення Росії.

У лютому російська делегація направила голові ПАРЄ Мікеле Ніколетті лист, де оскаржила рішення асамблеї позбавити російську делегацію права голосу та пропонує внести зміни до регламенту Асамблеї. Російські парламентарі також заявили, що ніхто не має права позбавляти обраних депутатів їх повноважень, крім виборців на чергових виборах.

Раніше повідомлялося, що новообраний голова ПАРЄ Мікеле Ніколетті наполягає на продовженні діалогу з російським парламентом. Він висловив жаль у зв'язку з тим, що РФ, формально уникаючи продовження санкцій, самостійно відмовилася від участі у роботі ПАРЄ.

Нагадаємо, що у грудні 2017 року делегації 20 країн-членів Парламентської асамблеї Ради Європи підписали декларацію, в якій закликали припинити спроби повернути Росію до ПАРЄ.

Своєю чергою сенатор РФ Олексій Пушков заявив про те, що російська делегація у 2018 році не повернеться до Парламентської асамблеї Ради Європи.

Детальніше про ситуацію з поверненням Росії до ПАРЄ читайте в матеріалі Дмитра Кулеби "Рада Європи і "божевільний" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі