У міністерстві громадської безпеки Китаю повідомили, що в КНР за підозрою у скоєнні різних кіберзлочинів заарештовано близько 15 тисяч осіб.
Однак не повідомляється, про яку саме періоді часу йде мова.
У Китаї працює досить складна система цензури в інтернеті, а в липні поточного року влада запропонували проект нового закону про кібербезпеки, який передбачає посилення контролю над поширенням даних в мережі.
Також планується створення підрозділів інтернет-поліції.
Необхідно підкреслити, що Китай нерідко звинувачують в організації кібератак на інші держави.
Китай підозрюють у причетності до кібератак в червні, коли було викрадено величезну кількість персональних даних федеральних службовців. Тоді в результаті кібератаки хакери отримали дані про 4 млн державних службовців США. Міністерство внутрішньої безпеки повідомило, що на початку травня відбувся злам бази даних міністерства внутрішніх справ та планово-адміністративного управління адміністрації США. Розслідуванням цієї події займається ФБР. Китай відхрестився від цих звинувачень.
Раніше повідомлялося, що російські хакери проникли в електронну пошту президента США Барака Обами.
У травні представник Держдепартаменту Джефф Ратко підкреслив стурбованість Вашингтона так званої "великої гарматою" Пекіна – новою кіберзброєю, яку КНР використовує для здійснення DDoS-атак. Обама раніше постановив створити систему, яка б надала можливість Вашингтону накладати санкції на хакерів з інших держав.