У Китаї розробили портативну систему виявлення коронавірусу

Поділитися
У Китаї розробили портативну систему виявлення коронавірусу Платформа може обробляти результати та завантажувати його у хмарні сервіси відповідних медорганів © УНН
В системі знаходиться детектор з точним модулем виявлення хвороби.

Вчені Науково-дослідної команди Школи точних приладів та опто-електротехнічної інженерії університету м. Тяньцзінь розробили портативну систему виявлення підозр на випадки COVID-19. Про це йдеться у щоденному звіті Ради національної безпеки і оборони України щодо розповсюдження коронавірусу у світі.

Зазначається, що вчені розробили детектор з точним модулем виявлення захворювання. Він має точність виявлення, еквівалентну великим лабораторним приладам, може швидко перевірити кров з пальця людини і виявити, чи має вона підозри на коронавірус.

"На сьогодні система ідентифікує два клінічні прояви "лихоманка та / або респіраторні симптоми" та "нормальний або зменшений вміст лейкоцитів або зменшення кількості лімфоцитів на ранній стадії виникнення"; результати можуть бути автоматично завантажені на хмарну платформу моніторингу епідемії та раннього попередження", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що платформа може обробляти результати та завантажувати його у хмарні сервіси органів боротьби із захворюваннями та медичного моніторингу.

Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила спалах коронавірусу 2019-nCoV "надзвичайною ситуацією в області суспільної охорони здоров'я, що має міжнародне значення". У ВООЗ побоюються, що вірус потрапить на територію країн зі слабкою системою охорони здоров'я.

Вперше цей коронавірус діагностували у грудні минулого року. Новий коронавірус став сьомим вірусом такого типу, якими може заразитися людина.

Влада КНР запровадила жорсткий карантин в Ухані та інших містах, де зафіксовано спалах захворювання. Вильоти туристичних груп з Китаю припинені.

Китайський коронавірус швидкими темпами поширюється в усьому світі. Редакція DT.UA зібрала найважливішу інформацію, пов'язану з небезпечним захворюванням.

Докладніше про коронавірус читайте в матеріалі Лідії Суржик "Академік Володимир Широбоков: "Мікроби не прощають легковажності".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі