У Китаї прогнозують, що пандемія припиниться в жовтні, але вірус не зникне

Поділитися
У Китаї прогнозують, що пандемія припиниться в жовтні, але вірус не зникне Епідеміологи і вірусологи радять бути готовим до мінливості вірусу © Elgin Community College
Китайські експерти закликають зосередитися на пацієнтах з легкими симптомами, які становлять більшість заражених.

Китайські лікарі, експерти в галузі вірусології та епідеміології провели онлайн-форум, де обговорили характер і можливу тривалість пандемії коронавірусу, повідомляє видання Shanghai Daily.

У формі брали участь в основному китайські фахівці з Академії наук, Університету Гонконгу, найбільших лікарень і медичних вищів. На думку Чжана Вэньхуна з лікарні Хуашань (провінція Шеньсі), пандемія коронавірусу SARS-CoV-2 піде на спад до жовтня поточного року, однак про повне викорінення збудника COVID-19 говорити не доводиться.

За словами професора Лу Шаню з Массачусетського університету, обговорювати терміни пандемії немає сенсу, але варто бути готовим приймати заходи у разі зміни самого вірусу.

Також Лу Шань порадив зосередитися на своєчасній ізоляції та лікуванні 80% заражених, у яких захворювання протікає в легкій формі, що має позбавити національні системи охорони здоров'я від перенапруги.

Вірусолог Джин Донгян з Університету Гонконгу оцінює ймовірність подолання пандемії до осені в 30-40%, сумніваючись, що поширення епідемії по всьому світу вдасться припинити до кінця року. Також він зазначив, що більшість вірусних інфекцій носять сезонний характер, але щодо SARS-CoV-2 це поки не можна з упевненістю стверджувати.

Китайські лікарі не прийшли до єдиної думки щодо того, чи ослабне епідемія влітку, в умовах підвищення температури, до чого вірус недостатньо стійкий.

Доктор Вэньхун, що зробив найбільш оптимістичний прогноз, вважає, що в Китаї можна відновлювати роботу підприємств і дозволяти людям вийти на робочі місця, попереджаючи, що заходи безпеки для національних компаній варто зберегти, оскільки пандемія триває.

В умовах зростання числа хворих і розповсюдження інфекції, влада багатьох країн змушена посилювати і подовжувати карантинний режим. Китай має намір закрити в'їзд для всіх іноземців. В США обмеження для цивільного населення продовжили до кінця квітня. В Італії тривалий карантинний режим ускладнився початком масових заворушень. У той же час Європа і США домовилися про співпрацю у боротьбі з пандемією, а фармацевтичні компанії всього світу розробляють препарати для лікування від COVID-19.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі