У Китаї тисячі людей підхопили бактеріальну хворобу після витоку з лабораторії

Поділитися
У Китаї тисячі людей підхопили бактеріальну хворобу після витоку з лабораторії
Про спалах на заводі стало відомо ще в листопаді 2019 року - через кілька місяців після витоку

У китайському місті Ланьчжоу кілька тисяч осіб здали позитивний тест на бактеріальну хворобу бруцельоз після того, як стався витік з місцевого біологічного заводу.

Як пише CNN, в місцевому органі з охорони здоров'я повідомили, що 3 245 осіб захворіли на бруцельоз, який найчастіше передається від домашніх тварин.

Також 1 401 особа здав попередній позитивний тест на наявність бактерій. Поки ні про які смертельні випадки не повідомляється.

За даними комісії в Ланьчжоу, хвороба поширилися після того, як стався витік з місцевого фармацевтичного заводу. Там намагалися створити вакцину від бруцельозу і під час цього використовували дезінфікуючі засоби з простроченим терміном придатності. Через це не всі бактерії були знищені під час досліджень.

Про спалах на заводі стало відомо ще в листопаді 2019 року - через кілька місяців після витоку. Тоді почалося розслідування і китайська влада в січні 2020 року відкликали ліцензію заводу на розробку вакцини.

Бруцельоз - це бактеріальне захворювання, яке може викликати такі симптоми як лихоманка, головний і м'язовий біль, а також втома. За даними експертів, деякі симптоми навіть після одужання можуть стати хронічними. Загальна летальність вважається на рівні 3%, а в світі щорічно фіксують близько 500 тисяч випадків зараження. Передача бруцельозу від людини до людини дуже рідкісна. Найчастіше хворобу підхоплюють вживаючи бактерії під час їжі, або вдихаючи.

Напередодні група вірусологів з Китаю опублікувала статтю, в якій стверджується, що нібито коронавірус спроектували в лабораторії міста Ухань, звідки він і поширився по світу.

Раніше президент США Дональд Трамп заявив про те, що має докази витоку коронавируса . Білий дім наказав спецслужбам розслідувати всі повідомлення про випадки зараження, супутникові знімки та інші дані, щоб встановити, приховували Китай і ВООЗ інформацію.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі