Лікарі представили на конференції Міжнародного товариства боротьби зі СНІДом у Ванкувері випадок 18-річної громадянки Франції, у якої вже деякий час фіксується ремісія 3, незважаючи на те, що вона 12 років не приймає ніяких ліків для боротьби з вірусом.
Дівчина народилася в 1996 році і заразилася ВІЛ від матері – коли та перебувала на останньому терміні вагітності або під час пологів. Коли дівчинці було три місяці, медики прописали їй чотири антиретровірусних препарату. Однак її сім'я вирішила припинити лікування, коли дівчинці було майже шість років. Через 12 років наявність ВІЛ в її крові вкрай незначна, проте лікарі попереджають, що дана ситуація може змінитися.
Експерти вважають, що потрібно провести масштабні дослідження з метою виявлення причин того, чому деяким пацієнтам вдається стримувати вірус після припинення лікування.
1 липня в Україні під Кабміном відбулася акція протесту. Десятки людей вимагали від прем'єр-міністра Арсенія Яценюка вирішити питання з дефіцитом ліків для хворих Снідом і ВІЛ-інфікованих. У активістів в руках були плакати з написами "Черга за ліками" і "Яценюк, де ліки?". Активісти стверджують, що близько 30 тисяч осіб, які потребують препаратах, залишилися без медикаментів з вини міністерства охорони здоров'я. Хворі на Снід отримують ліки тільки завдяки громадським організаціям та волонтерам.
У червні міжнародна група медиків заявила про успішне створення імунної реакції у мишей до кількох штамів ВІЛ. Вчені навчили імунну систему гризунів розпізнавати частки ВІЛ за допомогою "коктейля" з особливих білків, схожих за структурою на частини оболонки вірусу.
У травні російські експерти по боротьбі з поширенням ВІЛ/СНІД розкритикували консервативну політику Кремля щодо популяризації сімейних цінностей та боротьби з гомосексуальністю в Росії. За їх словами, це ніяк не допомогло скоротити кількість хворих в країні, а епідемія СНІДу тільки погіршилася.