У будівлі військової комендатури Ленінградської області пролунав вибух: що відомо

Поділитися
Причини вибуху, за слова губернатора області, з’ясовуються.

У будівлі військової комендатури у Всеволожському районі Ленінградської області стався вибух. За даними російських ЗМІ, троє людей загинули, ще кілька залишаються під завалами.

Губернатор області Алєкандр Дрозденко у своєму Telegram-каналі також підтвердив обвалення будівлі. Він нібито доручив силовим відомствам надати підтримку військовим у розборі завалів та порятунку людей. 

Повідомляється, що близько трьох-чотирьох людей все ще під завалами після вибуху на третьому поверсі будівлі. Також частково обвалилися другий та третій поверхи разом із горищним перекриттям. Зберігається загроза подальшого обвалення будівлі.

На місці нібито працюють рятувальні та екстрені служби. Причини вибуху, за слова губернатора, з’ясовуються. 

На початку вересня поблизу міста Хабаровськ пролунали вибухи. Тоді на парковці поблизу військової частини 6912 здетонували два вибухових пристрої. Унаслідок цього були загиблі та поранені серед російських солдатів цієї військової частини. 

Поділитися
Підготував/ла Ангеліна Борець
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі