Ціни на нафту падають на тлі дебатів в США

Поділитися
Ціни на нафту падають на тлі дебатів в США SharesPro
Ціни на нафту формують ряд факторів: дебати в США, сплеск коронавірусу і ситуація в Нагірному Карабаху.

Ціни на нафту впали у вівторок, оскільки Європа і Сполучені Штати зіткнулися зі сплеском нових випадків зараження коронавірусом, а інвестори залишалися обережними напередодні перших президентських дебатів у США.

Листопадові контракти на нафту марки Brent, термін дії яких закінчується в середу, впали на 63 цента, або 1,5 відсотка, до 41,80 долара за барель до 13:42 за Гринвічем. Грудневі контракти на нафту марки Brent впали на 67 центів, або 1,6 відсотка, до 42,20 долара.

US West Texas Intermediate (WTI) нафта подешевшала на 81 цент, або 2 відсотки, до 39,79 долара.

За даними Reuters, більше мільйона осіб у всьому світі померли від COVID-19, що стало похмурою віхою в пандемії, яка спустошила світову економіку і попит на паливо.

«Зростання числа нових випадків коронавірусу в США і Європі обмежує потенціал зростання (для цін на нафту)», - сказав аналітик Commerzbank Карстен Фріч.

Керівники найбільших світових торгових домів передбачали помірне відновлення попиту на нафту і незмінні ціни в найближчі місяці і, можливо, навіть роки.

Тим часом, всі погляди були прикуті до перших дебатів на виборах президента США, на яких демократ Джо Байден і республіканець Дональд Трамп зустрінуться у вівторок (01:00 за Гринвічем в середу).

Надії на нову програму економічного стимулювання в Сполучених Штатах надали деяку підтримку цінам, оскільки законодавці-демократи представили законопроект про допомогу від коронавірусу на суму 2,2 трильйона доларів, який спікер Палати представників Ненсі Пелосі назвала компромісною мірою.

Міністри енергетики G20 підкреслили важливість пакетів стимулів в спільній заяві у вівторок.

Інвестори також шукатимуть ознаки зростання попиту в США з даних Американського інституту нафти у вівторок і Управління енергетичної інформації в середу.

Середня оцінка запасів сирої нафти в США, проведена п'ятьма аналітиками, опитаними Reuters, свідчила, що запаси в США зросли на 1,4 мільйона барелів за тиждень до 25 вересня. Вони очікують, що запаси бензину скоротяться на 1,6 мільйона барелів, а запаси дистилятів, включаючи дизельне паливо і авіагас, знизившись на 800 000 барелів.

Зіткнення між Вірменією і Азербайджаном через регіон Нагірного Карабаху також тримають ринки в напрузі. Якщо конфлікт загостриться, це може вплинути на експорт нафти і газу з Азербайджану.

«Збої у виробництві та експорті не здаються неминучими. Проте, конфлікт підняв температуру геополітичних ризиків», - сказав Тамаш Варга з нафтового брокера PVM.

Офіційні дані показали, що імпорт нафти в країну в серпні впав більш ніж на 25 відсотків у порівнянні з роком раніше, що є явною ознакою слабкого попиту в Японії, четвертого за величиною покупця нафти в світі.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі