"Це Велика вітчизняна війна": Азербайджан прокоментував загострення стосунків з Вірменією

Поділитися
Загострення в регіоні триває вже більше доби
"Азербайджан діє в рамках міжнародного права, чого не можна сказати про вірменські збройні сили". 

Азербайджан прагне миру та діалогу, однак там вважають, що загострення ситуації навколо Нагірного Карабаху є вітчизняною війною. Про це заявив завідувач відділом з питань зовнішньої політики Адміністрації президента Азербайджану Хікмет Гаджієв, повідомляє "РБК Україна"

Азербайджан вимагає, аби Вірменії покінчила з окупацією регіону. 

"Це Велика вітчизняна війна. На території Азербайджану оголошено воєнний стан, сьогодні оголошена часткова мобілізація. Азербайджан діє в рамках міжнародного права, чого не можна сказати про вірменські збройні сили", - заявив він.

Нагадаємо, в Міністерстві оборони Азербайджану заявили, що число військових втрат серед військовослужбовців Вірменії в ході бойових дій в Нагірному Карабаху перевищило 550. Також повідомлялося, що Збройні сили Вірменії втратили 22 танки та іншу важку бронетехніку, 15 одиниць зенітних ракетних комплексів "ОСА", 18 безпілотників. Також в ході конфлікту були знищені вісім артилерійських установок і три склади з боєприпасами.

Карабахський конфлікт між Вірменією і Азербайджаном спалахнув 27 вересня, сторони звинуватили одна одну в наступальних діях і ракетному обстрілі житлових кварталів в регіоні Арцах (нинішній Нагорний Карабах і прилеглі території). Міноборони Вірменії заявило про знищення трьох танків і вертольоту ВПС Азербайджану, екіпаж збитого вертольота живий. Міноборони Азербайджану заявило про знищення 12 зенітних ракетних комплексів «Оса» ППО Вірменії.

В результаті боїв постраждали «столиця» Нагірного Карабаху Степанакерт і інші населені пункти. Повідомляється про 14 поранених і 12 загиблих, ця інформація уточнюється.

Баку почало наступ в Нагірному Карабасі, прагнучи відновити суверенітет над регіоном. Найближчі дні покажуть, чи вдасться Азербайджану досягти своєї мети. Поки ж азербайджанська армія взяла під контроль шість населених пунктів регіону і кілька стратегічних висот в зоні конфлікту. Про те, що відбувається в Нагірному Карабасі, читайте в статті Володимира Кравченка «Осіннє загострення».

 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі