Як пише британське видання The Guardian, третина найбільших британських компаній, які підписали лист, входять в індекс FTSE 100. Серед підписали документ – керівники нафтогазової Royal Dutch Shell, оборонної BAE Systems і авіаперевізника easyJet. Також петицію підписали мережі супермаркетів Tesco, sainsbury's і Morrisons, а також два найбільших британських банку – Lloyds Banking Group і Barclays.
Керівники компаній відзначають, що Євросоюз дозволив зменшити "тягар регулювання" бізнесу, а також посприяв укладення важливих міжнародних угод.
"Бізнес потребує необмеженому доступі на європейський ринок з 500 млн чоловік, щоб продовжувати рости, інвестувати і створювати робочі місця. Ми вважаємо, що вихід з ЄС буде стримувати інвестиції, загрожувати робочим місцям і поставить економіку під загрозу. Великобританія буде сильніше, безпечніше і краще, якщо залишиться членом ЄС", - заявили бізнесмени в листі, який публікує британська газета The Times.
Раніше Лондон визначився з датою референдуму – він відбудеться 23 червня. Лондон і Брюссель досягли угоди, яка повинна запобігти виходу Великобританії зі складу ЄС. Президент Ради ЄС Дональд Туск і британський прем'єр Девід Кемерон відзначили, що ці домовленості відповідають інтересам усіх сторін. Вони, зокрема, містять додаткові точкові винятки, незважаючи на те, що Великобританія й зараз має "особливий статус" в ЄС.
Детальніше про інтереси Лондона, Брюсселя та Вашингтона в ситуації, настроях британського суспільства і переговорах про умови збереження Великобританією членства в ЄС читайте на ZN.UAстатті Чи залишить Британія Євросоюз?.