Вихід з цієї угоди був одним з ключових пунктів передвиборної програми Трампа, повідомляє Російська служба ВВС.
Трамп вважає, що ТТП дуже невигідне для США, так як виводить виробництво і робочі місця в інші країни.
Договір про ТТП був укладений у лютому 2016 року. Торговий пакт передбачає повну відміну митних зборів на товари і послуги в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Угоду про створення ТТП підписали 12 країн: Австралія, Бруней, В'єтнам, Канада, Малайзія, Мексика, Нова Зеландія, Перу, США, Сінгапур, Чилі і Японія.
Як повідомляє АFP, Трамп заявив, що має намір скасувати обмеження на виробництво вуглеводнів, в тому числі сланців і чистого вугілля, що створить багато мільйонів високооплачуваних робочих місць. Це те, що ми хочемо, чого ми так довго чекали".
"Я буду просити Міністерство оборони і голови Об'єднаного комітету начальників штабів розробити комплексний план по захисту життєво важливої інфраструктури Америки від кібер-атак, а також від будь-яких інших форм атак", - додав Трамп, говорячи про реформи у сфері безпеки.
також Трамп планує "ввести для офіційних осіб після того, як вони залишають адміністрацію, 5-річну забороуа на лобізм в США, і довічнау заборону - на лобізм від імені іноземних урядів". Трамп назвав це частиною плану "Drain the Swamp" (Осушити болото).