Трамп і Сі Цзіньпін на полях G20 домовилися про спільне протистояння ракетним загрозам КНДР

Поділитися
Трамп і Сі Цзіньпін на полях G20 домовилися про спільне протистояння ракетним загрозам КНДР США і Китай у Гамбурзі обговорили ракетні загрози КНДР
Китай також планує приєднатись до тихоокеанських військових навчань США.

Президент США Дональд Трамп під час зустрічі з лідером Китаю Сі Цзіньпіном на саміті G20 у Гамбурзі обговорив взаємодію обох країн у питанні протистояння ракетним загрозам КНДР і особливості торговельних відносин, повідомляє Reuters.

Лідери країн домовилися про тісну співпрацю та координацію в умовах ядерної загрози Північної Кореї.

Незважаючи на серйозні розбіжності між Китаєм і США, зустріч лідерів на саміті "Великої двадцятки" пройшла у дружній обстановці.

Сі Цзіньпін повідомив про те, що посилення співробітництва Китаю та США призведе до "стабільності і процвітання в умовах глобальних конфліктів". Він також відзначив "нові успіхи" у низці сфер двостороннього співробітництва "незважаючи на деякі делікатні моменти", відзначає агентство "Сіньхуа".

Лідер Китаю також підкреслив важливість переговорів з Північною Кореєю, денуклеаризації півострова та підтримки стабільності в регіоні та світі, і повідомив про те, що ВМФ Китаю приєднається до тихоокеанських військових навчань США наступного року.

Сі Цзіньпін також висловився проти розгортання американської ПРО THAAD на території Південної Кореї, оскільки Китай вбачає в цьому загрозу власній безпеці.

У ході зустрічі Трамп також підкреслив важливість вирішення торговельних питань Китаю і США, та пообіцяв зайнятися ними. Вищі посадові особи Китаю та США зустрінуться у Вашингтоні 19 липня, щоб обговорити економічні питання.

Раніше повідомлялося, що Сполучені Штати прискорили установку системи протиракетної оборони в Південній Кореї на тлі зростаючої напруги на Корейському півострові. Американська система ПРО повинна бути повністю готова вже до кінця 2017 року.

Як повідомлялося, раніше КНДР запустила ще одну балістичну ракету. Ракета перебувала в польоті 40 хвилин, після чого впала в море у винятковій економічній зоні Японії.

Нагадаємо, США ввели санкції проти компаній і громадян Росії, Китаю і КНДР за участь у розвитку ядерної програми Пхеньяну.

У свою чергу в Міністерстві закордонних справ Північної Кореї повідомили про те, що КНДР не згортатиме ядерну і ракетну програми, незважаючи на розширення міжнародних санкцій проти північнокорейського режиму.

Детальніше про проблеми взаємодії світового співтовариства з ядерною Північною Кореєю читайте в матеріалі Віктора Каспрука "Пхеньянська "стратегія ірраціональності"" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі