Про це на сторінках британського видання The Telegraph пише колишній посол США в ООН Джон Болтон.
Він зауважує, що, звісно ж, п'ятнична зустріч Трампа з Путіним не була схожа ні на що з вище переліченого.
"Перш за все, це була зустріч лідерів, які придивляються один до одного", - вважає екс-дипломат, який додає, що розмова з російським автократом була особливо важлива для президента США, виборчу команду якого підозрюють у змові з Росією з метою вплинути на вибори.
За словами Держсекретаря Рекса Тіллерсона, Трамп почав розмову з російським президентом зі слів занепокоєння американців через втручання Росії у вибори.
"Якщо Трамп широко говорив про занепокоєння американців, значить він задав правильний тон", - переконаний автор.
Але, на його думку, є і більш важливий результат. Після першої розмови Трамп тепер знає, як Путін вміє брехати в очі і заперечувати російське втручання у вибори. Це повинно стати важливим і корисним уроком для американського президента і "тривожним попередженням щодо того, якого значення Москва надає чесності".
"Про що б не йшлося: про втручання у вибори, поширення ядерної зброї чи про Близький Схід, - переговори з сучасною Росією доводиться вести на свій страх і ризик", - вважає Болтон.
Нагадаємо, 7 липня на саміті G20 в Гамбурзі відбулася зустріч президентів США і Росії Дональда Трампа і Володимира Путіна. Спочатку планувалося, що переговори займуть 35 хвилин, але вони тривали 2,5 години, через що Путін запізнився на зустріч із прем'єр-міністром Японії Сіндзо Абе.
За результатами зустрічі було досягнуто домовленості про введення режиму припинення вогню у Сирії, проведенні візиту спецпредставника США по Україні Курта Волкера до Москви, а також про створення спільної групи з кібербезпеки.