США вводять більш суворі вимоги до тестування для всіх, хто в'їжджає в країну, включаючи американців

Поділитися
США вводять більш суворі вимоги до тестування для всіх, хто в'їжджає в країну, включаючи американців
Для всіх мандрівників у США проводиться суворіше тестування на коронавірус.

За словами трьох федеральних чиновників охорони здоров'я, адміністрація президента Джо Байдена готує суворіші вимоги до тестування для всіх мандрівників, які в'їжджають до Сполучених Штатів, включаючи американців, що повертаються, щоб обмежити поширення потенційно небезпечного варіанту "Омікрон", повідомила газета The Washington Post.

Очікується, що у четвер, 2 грудня, Байден оголосить про посилену стратегію боротьби з вірусом COVID, і офіційні особи США вимагатимуть, щоб усі, хто в'їжджає в країну, пройшли тестування за день до посадки на рейс, незалежно від їхнього статусу вакцинації чи країни відправлення.. Представники адміністрації також розглядають вимогу про те, щоб усі мандрівники проходили повторне тестування упродовж трьох-п'яти днів після прибуття.

Офіційні особи адміністрації складають план щодо стримування нового варіанту. Як і низка інших країн, Сполучені Штати негайно обмежили поїздки з кількох південноафриканських країн, де вперше було повідомлено про цей варіант. Але в останні дні, оскільки омікрон був виявлений як мінімум у 19 країнах по всьому світу, офіційні особи США, серед іншого, розглядають додаткові запобіжні заходи, враховуючи, що може пройти кілька тижнів, перш ніж вчені зможуть сказати, чи зможе цей варіант уникнути. сучасні вакцини та методи лікування.

Наразі Сполучені Штати вимагають тестування на коронавірус перед від'їздом як для невакцинованих, так і для вакцинованих авіапасажирів до країни. Для тих, хто надасть докази повної вакцинації, цей тест повинен бути проведений не більше ніж за три дні до вильоту рейсу. Для тих, хто не зможе надати таких доказів, тест повинен бути проведений не раніше, ніж за один день до від'їзду. Згідно з новою політикою, усі мають пройти тестування за день до від'їзду.

У заяві, опублікованій пізно увечері 30 листопада, CDC повідомила, що працює над скороченням термінів обов'язкового тестування для всіх міжнародних авіапасажирів до одного дня до вильоту до США. В даний час агентство рекомендує мандрівникам пройти додатковий тест на коронавірус через три-п'ять днів після прибуття, а нещеплені мандрівники поміщаються до карантину як мінімум на сім днів.

У вівторок досі обговорювалися інші ключові деталі. Поки що неясно, коли нова політика набуде чинності. Але, враховуючи невідкладність обмеження поширення те, що може бути варіантом із високим ступенем передачі, швидкість вважається важливою. За словами одного чиновника, політика може набути чинності через тиждень чи два.

Під час брифінгу в Білому домі у вівторок директор CDC Рошель Валенскі заявила, що агентство розглядає низку заходів щодо захисту американців, зокрема оцінку того, «як зробити міжнародні поїздки максимально безпечними, включаючи тестування перед вильотом ближче до часу польоту». та міркування з приводу додаткового тестування після прибуття та карантину».

Селін Гундер, епідеміолог і фахівець із інфекційних захворювань, яка консультувала перехідну групу адміністрації Байдена щодо заходів реагування на коронавірус, ініціювала суворіші випробування.

Відповідно до політики, викладеної у наказі про громадську охорону здоров'я, мандрівників попросять підтвердити, що їх повторно обстежать протягом трьох-п'яти днів після прибуття. Поки незрозуміло, чи мандрівники зможуть самостійно проводити експрес-тести вдома. Тести на віруси перевіряють зразки з носа або рота людини, щоб визначити, чи вони інфіковані вірусом, що викликає COVID-19.

На практиці державні та місцеві департаменти охорони здоров'я навряд чи зможуть забезпечити дотримання вимог щодо додаткового тестування та будь-яких умов карантину після того, як мандрівники прибудуть до Сполучених Штатів. За заявою федеральної влади, у листопаді щодня літаком прилітало понад 200 тис осіб, і це без урахування свят Дня подяки.

Поява нового варіанту коронавірусу вказує на необхідність продовжувати відслідковувати епідеміологічну ситуацію, вакцинувати проти COVID-19 та брати аналізи на його можливу наявність, кажуть у J&J. Компанія розпочала розробку нової вакцини проти штаму "Омікрон".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі