"Це тільки початкові кроки у відповідь на провокаційну поведінку Ірану", - заявив джерело в адміністрації президента США Дональда Трампа, пише "Голос Америки".
Санкції введені у відношенні 13 окремих осіб і 12 організацій. Вони також спрямовані проти іранських мереж підтримки в Китаї і ОАЕ, які намагаються допомогти Ірану отримати технологію і матеріали для розвитку програми виробництва балістичних ракет.
Що стосується персональних санкцій, то, за даними Міністерства фінансів США, вони введені проти осіб, які співпрацюють з елітними частинами Іранської революційної гвардії Quds Force і терористичним угрупуванням "Хезболла" в Лівані.
Повідомляється також, що США готові на співпрацю з Іраном у відповідь на відмову Тегерана від своєї ракетної програми.
Раніше держсекретар США Рекс Тіллерсон заявив, що співпраця Сполучених штатів з Іраном щодо ядерної програми зазнала невдачі в досягненні своєї мети.
Президент США Дональд Трамп доручив своїй адміністрації надати оцінку ядерної угоди з Іраном з можливістю перегляду або відмови від нього.
Нагадаємо, що адміністрація Дональда Трампа проводить переговори зі своїми союзниками на Близькому Сході створення оборонного союзу в регіоні. Союз міг би передбачати обмін інформацією між арабськими країнами та Ізраїлем, і стати стримуючим фактором для Ірану.
Раніше президент США Дональд Трамп порадив президенту Ірану Хасану Рухани "краще бути обережним" після того, як той заявив, що кожен, хто говорить з іранцями мовою погроз, пошкодує про це.
Тегеран порушив ядерну угоду із Заходом після того, як випробував балістичну ракету, що може посилити напруженість у регіоні. Трамп 2 лютого заявив, що "врахує цей запуск."