Структура витрат приблизно така: $ 772 млрд буде витрачено на "експлуатацію, обслуговування і модернізацію стратегічних засобів доставки ядерної зброї - важкі бомбардувальники, міжконтинентальні балістичні ракети, підводні човни і боєголовки", $ 25 млрд - "на тактичну ядерну зброю і засоби доставки", $ 445 млрд - "на комплекс лабораторій і виробничих підприємств, які забезпечують діяльність, пов'язану з ядерною зброєю, а також на утримання командних пунктів, систем зв'язку і систем раннього попередження про ракетний напад".
Так, Міноборони США планує за 30 років замінити всі 14 наявні в розпорядженні субмарин класу Ohio з балістичними ракетами Trident II. ВПС США хочуть поставити на вороружение бомбардувальник B-21, який знаходиться в стадії розробки і буде коштувати приблизно $ 550 млн. Також американські військові планують замнить міжконтинентальні балістичні ракети Minuteman III, яким вже майже півстоліття.
Фінансисти відзначають, що якщо не модернізувати існуючі стратегічні засоби доставки і боєголовки, а просто оновлювати окремі їх компоненти і підтримувати в боєздатному стані, то витрати зменшаться наполовину, сказано в доповіді бюджетного управління. Проте Пентагон проти, пояснюючи свою позицію тим, що елементи нинішньої ядерної тріади будуть не в змозі ефективно забезпечувати реалізацію стратегії ядерного стримування вже через 20 років.
Пентагон станом на 1 березня 2017 року мав 405 МБР, 220 ракетами Trident II на підводних човнах і 48 бомбардувальниками B-52 і B-2. За оцінками американських експертів, ядерний арсенал США станом на січень налічував близько 5,4 тис. боєголовок.