Бесіда політиків відбулася у неділю, 17 вересня.
"Обидва лідери погодилися посилити співпрацю і застосувати більш сильні і практичні санкції відносно Північної Кореї, такі, щоб вона зрозуміла, що провокаційні дії призводять до подальшої дипломатичної ізоляції та економічного тиску", - підкреслив прес-секретар Парк Су Хун під час брифінгу за підсумками переговорів.
Крім того, голови держав засудили останній ракетний запуск КНДР і домовилися про спільну роботу з міжнародним співтовариством у питанні реалізації останньої резолюції (2375) Ради безпеки ООН.
Нагадаємо, вранці 15 вересня КНДР здійснила черговий ракетний запуск. За даними південнокорейських військових, ракета, запущена з району Пхеньяну, пролетіла 3,7 тисячі км, досягнувши максимальної висоти польоту у 770 км. За інформацією влади Японії, балістична ракета КНДР пролетіла над японською територією і впала у Тихий океан в двох тисячах км від мису Ерімо на острові Хоккайдо.
У відповідь на дії Пхеньяна південнокорейські військові запустили дві балістичні ракети "Хенму-2". При цьому перша ракета пролетіла 250 км і точно вразила ціль, а запуск другої виявився невдалим.
Державний секретар США Рекс Тіллерсон закликав Китай і Росію зробити конкретні кроки щодо Північної Кореї, які б демонстрували нетерпимість до ракетних пусків. У заяві голови Держдепартаменту йдеться про те, що "Китай постачає Північній Кореї більшу частину своєї нафти, а Росія є найбільшим експлуатантом примусової праці північних корейців".