США продовжують підвищувати безпеку в Європі на тлі агресивної поведінки Росії в Україні – Пентагон

Поділитися
США продовжують підвищувати безпеку в Європі на тлі агресивної поведінки Росії в Україні – Пентагон США не хочуть нових збройних протистоянь у Європі та Азії
Насамперед, США докладають зусиль для підвищення безпеки в рамках НАТО.

Глава Пентагону Ештон Картер заявив, що США усвідомлюють наявність суперництва в Європі на тлі агресивної поведінки Росії, а також в Азії, враховуючи темпи розвитку Китаю, але не хочуть нових збройних протистоянь в цих регіонах.

"Заглядаючи вперед в геополітичному плані, ми маємо ситуацію суперництва, і не хочемо, щоб вона призвела до збройного конфлікту. Але ми повинні визнати, що, з одного боку, ситуація суперництва має місце з Росією в Європі, а з іншого – з Китаєм в Азії", - сказав Картер на Всесвітньому економічному форумі в Давосі.

Він підкреслив, що США продовжують докладати зусилля для підвищення колективної безпеки Європи, насамперед у межах території НАТО "в умовах агресивної поведінки Росії, яку ми бачимо зараз в Україні".

Що стосується Азії, то, за словами Картера, вона має потенціал величезного ринку і половини світової економіки.

Читайте також: Кудрін в Давосі спрогнозував падіння військової потужності Росії

Раніше головнокомандувач військами НАТО генерал Філіп Бридлав знову озвучив свою позицію щодо того, що Росія є головною світовою загрозою. Також він підкреслив реваншистський характер політики Росії.

9 липня американський міністр ВПС Дебора Джеймс заявила, що Росія є найбільшою загрозою національної безпеки Сполучених Штатів, Вашингтон має наростити свою військову присутність в Європі. Також Джеймс висловила своє невдоволення тим фактом, що лише 4 з 28 членів НАТО витрачають 2% ВВП на оборону.

Нагадаємо, в Комітеті з питань Збройних сил США назвали Росію стратегічною ядерною загрозою.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі