США платять Росії 85 млн доларів за місце на кораблях "Союз"

Поділитися
США платять Росії 85 млн доларів за місце на кораблях США хочуть повернути лідерство в сфері пілотованих польотів у космос
У США незадоволені роллю попутника у росіян.

США платять Росії близько 85 млн доларів за місце американських астронавтів на МКС (Міжнародна космічна станція). Про це повідомив віце-президент США Майкл Пенс.

За його словами, американці стали попутниками у росіян і дуже незадоволені цією роллю.

"Мені здається, для американців джерелом великого розчарування стало те, що ми не можемо впродовж останніх кількох років виводити своїх астронавтів у космос. Тепер ми є попутниками у росіян. І ми платимо близько $ 85 млн за місце на кораблях "Союз" . Однак дуже скоро ми будемо проводити випробувальні пуски нової платформи, яка дозволить американським астронавтам повернутися в космос з американської землі", - заявив заступник керівника адміністрації США.

За його словами, президент Дональд Трамп підписав директиву, яка дозволить приватним компаніям діяти в просторі між Землею і Місяцем, розвивати космічний туризм, і домогтися лідерства США у сфері пілотованих польотів.

Нагадаємо, останній запуск ракети-носія "Союз-ФГ" з пілотованим кораблем "Союз МС-10" зазнав аварії. На борту корабля знаходився астронавт NASA Нік Хейг і космонавт "Роскосмосу" Олексій Овчінін. На 119 секунді польоту сталася аварія, після чого екіпаж перейшов в режим балістичного спуску. Капсула з астронавтами приземлилася в степу Казахстану.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі