Троє дітей і семеро жінок – загалом 37 осіб загинули внаслідок завданого Ізраїлем по Бейруту удару. Ціллю ізраїльських військових у густонаселеному районі був високопоставлений лідер Хезболли Ібрагім Акіл, пише Associated Press. Наразі у місті триває розбір завалів.
У суботу Ізраїль закрив свій північний повітряний простір, очікуючи відплати Хезболли за вбивство Акіла, ветерана командира елітного підрозділу "Радван" , разом із понад десятком інших бойовиків.
Авіакомпанії, включаючи Air France, Turkish Airlines і Aegean, скасували рейси до Бейрута через побоювання, що бурхливий тиждень підштовхнув регіон до повномасштабної війни.
США та Йорданія закликали своїх громадян залишити Ліван якомога швидше, поки доступні комерційні рейси
Удар по Акілу зруйнував підземний бункер і будівлю над ним у годину пік, коли вулиці були заповнені людьми, які поверталися з дому та школи.
Минулого тижня Ізраїль заявив, що розширює свої стратегічні цілі у війні в Газі, щоб забезпечити повернення 60 тисяч евакуйованих жителів північного Ізраїлю до своїх домівок, які регулярно стають мішенню для Хезболли. Зрештою він здійснив серію безпрецедентних нападів на угруповання, включаючи дистанційний підрив пейджерів та іншої техніки.
Водночас, у Тель-Авіві відбулися акції протесту, учасники яких вимагають, щоб прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху пішов у відставку, а на заміну йому прийшов хтось, хто зможе досягти угоди про звільнення заручників.
Демонстрації відбулися в кількох містах Ізраїлю в суботу, зокрема в Кесарії, Хайфі та Єрусалимі. У Тель-Авіві протестувальники скандували «ми не здамося» і розмахували плакатами із закликами до уряду повернути заручників додому.