При цьому, вона відмовилася називати штати, які стали жертвами атак, посилаючись на угоди про конфіденційність.
Про це повідомляє Reuters. Манфра також додала, що поки у її відомства немає належних доказів того, що іноземні кібератаки якось могли вплинути на результати виборів.
Голова демократів у Сенаті Марк Ворнер висловив розчарування тим, що Манфра не перелічила штати.
"Я абсолютно не згоден з таким рішенням", - сказав він.
Ворнер у вівторок відправив запит секретарю з внутрішньої безпеки Джону Келлі з проханням розкрити інформацію про те, які саме виборчі системи і в яких штатах стали жертвами атак. Минулого року штати Арізона і Іллінойс підтвердили, що хакери намагалися зламати їхні системи реєстрації виборців.
Нагадаємо, що нещодавно Володимир Путін розповів, що Росія не займається хакерськими атаками на державному рівні. І натомість вказав на "хакерів-патріотів", які, за його словами, могли атакувати країни, які "погано говорили про Росію".
У свою чергу, видання La Stampa зауважило, що у Путіна якось забагато "помічників". Спочатку це були "зелені чоловічки", які окупували Крим, потім генерали у відпустці, які, прихопивши танки і важке озброєння, у вільний час воюють проти України. А тепер з'явилися ще й "хакери-патріоти", які втрутилися у вибори в США.