Російська делегація прибуде у Давос - керівництво ВЕФ

Поділитися
Російська делегація прибуде у Давос - керівництво ВЕФ У ВЕФ повідомили про плани Росії надіслати урядову делегацію високого рівня © gnews.press
Раніше Москва заявляла про наміри відмовитися від участі у Форумі через недопущення туди перебуваючих під санкціями російських олігархів.

Організатори Всесвітнього економічного форуму в швейцарському Давосі підтвердили, що російська делегація все ж візьме участь у щорічному січневому заході, передає Deutsche Welle.

"Ми раді дізнатися, що Росія також відправить у Давос урядову делегацію високого рівня. Щоб вирішувати нинішні глобальні виклики, нам потрібні зацікавлені сторони, які візьмуть участь у щорічній зустрічі", - заявив керуючий директор ВЕФ Алоїс Цвінггі у неділю, 16 грудня.

При цьому очікується, що у складі російської делегації виявиться низка російських бізнесменів, проти яких США ввели санкції.

13 грудня стало відомо, що російські офіційні особи і керівники державних компаній можуть відмовитися від участі у Всесвітньому економічному форумі в Давосі. Про це заявив голова російського уряду Дмитро Медведєв.

Нагадаємо, 6 квітня 2018 року США ввели санкції проти 36 фізичних осіб і компаній з "кремлівського списку". У перелік потрапили сім олігархів, 17 високопосадовців , а також 12 державних і приватних компаній.

До санкційного списку потрапили бізнесмени Олег Дерипаска, Ігор Ротенберг, Кирило Шамалов, Віктор Вексельберг, Володимир Богданов, Андрій Скоч, сенатор Сулейман Керімов, а також міністр внутрішніх справ Володимир Колокольцев, голова Росгвардії Віктор Золотов, голова Роскомнагляду Олександр Жаров, голова ВТБ Андрій Костін, голова "Газпрому" Олексій Міллер, секретар Ради безпеки РФ Микола Патрушев та інші.

У списку компаній переважно структури Олега Дерипаски - крім "РусАла" і En+, це група "ГАЗ" , агрохолдинг "Кубань", Basic Element Ltd, B-Finance Ltd, "Євросибенерго", "Російські машини". До "чорного списку" також включені група "Ренова", NPV Engineering "Газпром буріння" Ігоря Ротенберга, "Ладога Менеджмент" Кирила Шамалова, державний Рособоронекспорт і банк РФК (належить "Рособоронекспорту" з "чорного списку"). Їхні активи у США заморожені, а американським компаніям і громадянам заборонено укладати з ними угоди.

9 квітня в "РусАл" повідомили, що санкції США поставили компанію перед загрозою технічного дефолту. Слідом за цим вартість цінних паперів UC Rusal на Гонконгській біржі впала більш ніж на 50%. З моменту оголошення санкцій капіталізація цього активу Дерипаски впала більш ніж на 3 млрд доларів.

Олег Дерипаска покинув раду директорів компанії "Русал" . Він сподівався на те, що це дозволить зняти економічні обмеження з його компанії. Однак у Вашингтоні пояснили, що цей сценарій не спрацює.

У травні російський олігарх також вийшов з ради правління EN+.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі