"Між членами і працівниками комітету існує консенсус - ми довіряємо висновкам розвідки", - заявив на прес-конференції в середу сенатор і голова комітету Річард Бурр. Він посилається на оцінку розвідувального співтовариства про те, що за зломом серверів Демократичної партії США і електронної пошти глави виборчої кампанії Хілларі Клінтон стояла Росія, і те, що вона намагалася вплинути на громадську думку, оприлюднивши неправдиву інформацію, через підроблені облікові записи в соціальних мережах.
Бурр також зазначив, що "питання про змову все ще відкрито" (між РФ і командою Трампа під час передвиборної кампанії – прим. ред.).
"Ми повинні зіставити всі наші факти, перш ніж почнеться праймеріз в 2018 році", - сказав глава комітету.
Як повідомляється, комітет опитав понад 100 осіб і переглянув понад 100 тисяч документів, багато з яких були надані розвідкою, внутрішнім оточенням президента Трампа та колишніми членами адміністрації Обами.
Комітет також запланував 25 додаткових закритих опитувань в цьому місяці, зазначив Бурр. Очікується, що серед тих, кого просять взяти в них участь є і керівники Google, яких також запросили свідчити перед комітетом публічно 1 листопада.
Нагадаємо, справу про втручання РФ в американські вибори ведуть юридичний комітет сенату США, комітети з розвідки обох палат конгресу і ФБР, яке курує спеціальний прокурор Роберт Мюллер.
Як повідомлялося раніше, представників Facebook, Alphabet inc's Google і Twitter запросили в Конгрес США на відкриті слухання, які відбудуться 1 листопада, для дачі свідчень у рамках розслідування втручання Росії в американські вибори 2016 року.
Також ЗМІ писали, що Пол Манафорт і Майкл Флінн, які раніше входили у близьке оточення президента Дональда Трампа, "майже напевно" зіткнуться з кримінальними звинуваченнями в рамках розслідування про втручання Росії в американські вибори, яке веде спеціальний представник Департаменту юстиції США Роберт Мюллер.