Rheinmetall готовий надати озброєння для можливої миротворчої місії в Україні

Поділитися
Rheinmetall готовий надати озброєння для можливої миротворчої місії в Україні Армін Паппергер © Getty Images
Однак зараз це все розглядається лише теоретично.

Німецький оборонний концерн Rheinmetall готовий запропонувати понад 2000 найменувань свого озброєння для можливої миротворчої місії в Україні. Про це заявив глава компанії Армін Паппергер, передає DW.

За його словами, зараз мова йде лише про теоретичні можливості, а «конкретні розмови зараз не ведуться». При цьому говорячи про 2000 найменувань, Паппергер не назвав конкретні цифри можливих поставок.

Очільник концерну привів у приклад постачання німецькій танковій бригаді в Литві, розгортання якої мають завершити до 2027 року. Паппергер зазначив, що насамперед може йтися про танки та броньовики. Крім того, він назвав Rheinmetall «найбільшим виробником армійських вантажівок».

Паппергер також розповів про виготовлені концерном засобі радіоелектронної боротьби та розвідувальні дрони, які можуть знадобитися для контролю, коли «проведуть лінію розмежування». У цьому контексті директор Rheinmetall вказав на розвідувальні супутники, у які компанія «зараз інвестує».

Нагадаємо, прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер і президент Франції Еммануель Макрон ведуть переговори про створення «коаліції бажаючих» в Україні із 37 країнами. В разі досягнення мирного врегулювання країни Європи, Співдружності та Азії нададуть фінансування, війська, літаки або військово-морські судна, щоб допомогти захистити Україну від потенційної подальшої російської агресії.

Офіційні особи вважають, що домовленість між США та Україною про 30-денне припинення конфлікту в поєднанні з розробкою планів щодо розміщення миротворчих сил посилили тиск на Росію та змусять її піти на поступки. Проте існують серйозні побоювання, що Росія відкине план мирного врегулювання, натомість використає період припинення вогню для переозброєння та нападу на Україну в майбутньому.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі