Рейтинг Путіна зростає в Бангладеш і Кенії, але падає в Європі і США

Поділитися
Рейтинг Путіна зростає в Бангладеш і Кенії, але падає в Європі і США © kremlin.ru
Сплеск негативу по відношенню до Росії і Путіна особливо помітний в США і країнах Європи.

Дослідження Pew Research Center показало: очікування Москви, що дії РФ по відношенню до України призведуть до підвищення міжнародного авторитету Росії, не виправдалися. Результат виявився протилежним.

Цей висновок був зроблений в результаті опитування більше 48,6 тисяч чоловік, які живуть в 44 державах і територіях світу, включаючи Росію.

Імідж Росії

В цілому, 43% опитаних негативно ставляться до Росії, 34% - позитивно. Порівняно з рівнями 2013 року, негативний рейтинг Росії істотно зріс у 20-ти з 36-ти країн, в яких проводилися дослідження в цьому і минулому році. До Росії стали краще ставиться в 6-ти країнах, в 10-ти ситуація практично не змінилася.

Сплеск негативу по відношенню до РФ особливо помітний в США і країнах Європи. У 2013 році до Росії позитивно ставилися 37% американців, негативно - 43%; в 2014 році рівень несхвалення РФ виріс на 29 процентних пунктів, і сьогодні пропорція виглядає як 12% до 81%. Антиросійські настрої особливо посилилися в Польщі (в даний час до РФ погано ставиться 81% жителів країни), Великобританії (63%), Іспанії (74%), Німеччини (79%) та Італії (74%).

Найбільш суттєво авторитет Росії виріс в Китаї: у 2013 році 49% китайців до Росії ставилися позитивно, 39% - негативно - в 2014 році, відповідно, - 66% і 23%. Схожа динаміка відзначена на Філіппінах, в Індії, в Палестинській Автономії, Пакистані і Нігерії.

Шестеро з десяти жителів України належать до Росії негативно; в 2011 році (час проведення останнього подібного опитування) цю точку зору поділяли лише 11% українців.

Імідж Путіна

У 25 з 44 країн більшість опитаних втратило надію на те, що президент РФ Володимир Путін здатний грати позитивну роль у сфері міжнародних відносин.

Путіну не довіряють 87% іспанців, 86% поляків, 85% французів, 83% єгиптян, 80% американців, 79% йорданців, 78% італійців, 77% німців, 75% турків, 72% українців, японців і британців, 71% ізраїльтян і 70% венесуельців.

Рейтинг російського лідера рекордно високий в Росії (83%). Досить гарні результати у Путіна у В'єтнамі (69%), Китаї (62%), Бангладеш (61%), Танзанії (52%), Кенії (50%) та Греції (41%).

востаннє Pew Research Center цікавився думкою американців про роль Путіна в 2012 році: за цей час його антирейтинг виріс на 26 процентних пунктів (з 54% до 80%). !zn

Читайте також:

Слідом за Сирією дії Путіна в Криму підтримала і Північна Корея

Дії Путіна в Україні підтримав тільки сирійський президент башар Асад

У Путіна з'явився ще один союзник - колишній прем'єр НДР, агент Штазі

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі