Зокрема, в публікації про розслідування повідомляється, що "одна з компаній, що належать Кремлю, ВТБ Банк, негласно перерахувала 191 мільйон доларів в інвестиційний фонд DST Global, який використовував ці гроші для придбання крупної частки в Twitter в 2011 році".
А "підконтрольна компанія Кремля - енергетичний гігант "Газпром" - потужно профінансувала офшорну компанію, яка співпрацювала з DST Global за великим інвестиціям у Facebook".
Автор розслідування зазначає, що Мільнер і його партнери були в прибутку, коли продали свої акції після першого публічного розміщення Facebook в 2012 році і Twitter в 2013 році.
Також повідомляється, що зв'язок між фінансовим інтересом Кремля в американських соцмережах і втручанням у президентські вибори в 2016 році не спростований. Але немає і доказів того, що в результаті інвестицій російські влади отримали вплив на ці мережі.
Навесні 2017 року Міжнародного консорціуму журналістів-розслідувачів ICIJ і Центру розслідування корупції та організованої злочинності OCCRP, які в минулому році оприлюднили цикл розслідування Panama Papers, отримали доступ до нового масиву документів.
Їх назвали Paradise Papers – "Райські документи", або "Документи з райських островів". Журналісти з 67 країн світу проаналізували дані про власників компаній, зареєстрованих у 20 офшорних юрисдикціях, і 5 листопада синхронно опублікували цикл розслідувань, заснованих на цих документах.
Доступ до даних вдалося отримати завдяки витоку інформації з двох компаній у Сінгапурі та на Бермудських островах. Документи опинилися в розпорядженні німецького видання Süddeutsche Zeitung, яке передало їх журналістам-расследователям з ICIJ і OCCRP.
У документах, серед іншого, фігурують понад 10 українських громадян. Завдяки Paradise Papers стала відома передісторія реєстрації панамських офшорів президента України Петра Порошенка, юристи якого спочатку вели переговори з компанією Appleby з острова Мен, але та відмовила їм через високі ризики.