Рада Безпеки ООН не прийняла резолюцію, що передбачає мирне врегулювання палестино-ізраїльського конфлікту протягом року і виведення ізраїльських військ із палестинських територій до 2017 року, через брак необхідної кількості голосів.
За документ проголосували вісім країн: Росія, Аргентина, Йорданія, Китай, Люксембург, Франція, Чад і Чилі. Представники Великобританії, Литви, Нігерії, Республіки Корея та Руанди утрималися. США, які володіють правом вето в подібних рішеннях, і Австралія, проголосувала проти. Таким чином, документ не отримав підтримки необхідної більшості в дев'ять з 15 країн-членів РБ ООН.
Постпред США при ООН Саманта Пауер зазначила, що проект резолюції про терміни створення палестинської держави є незбалансованим, а питання забезпечення безпеки Ізраїлю в ньому приділяється занадто мало уваги.
"На жаль, замість того, щоб дати можливість висловити устремління і ізраїльтян і палестинців, в резолюції увага приділяється лише інтересам одного боку", - зазначила Пауер. Крім цього, за словами постпреда США, проект "винесли на голосування, хоча його належним чином заздалегідь не обговорили держави-члени СБ ООН, що є дуже незвичайним, особливо у світлі важливості розглянутих питань".
17 грудня Європарламент проголосував за визнання Палестинської держави. За відповідну резолюцію проголосували 498 євродепутатів. Проти виступили 88 євродепутатів, а ще 111 утрималися.