Путін тримає своїх синів в ізоляції від світу, а для навчання наймає закордонних гувернерів – ЗМІ

Поділитися
Путін тримає своїх синів в ізоляції від світу, а для навчання наймає закордонних гувернерів – ЗМІ Аліна Кабаєва у лютому 2014 року © Getty Images
Російське видання дізналося про життя дітей Путіна від Аліни Кабаєвої.

У президента Росії Владіміра Путіна окрім двох дочок від першого шлюбу є двоє синів від гімнастки Аліни Кабаєвої. Їх звуть Іван та Владімір, вони 2015 та 2019 року народження. Здебільшого діти живуть в ізоляції у президентській резиденції на Валдаї та оточені охороною та обслугою, йдеться у матеріалі російського видання «Досьє».

Видання посилається на джерело, яке мешкає в резиденціях Путіна і часто бачить його дітей. «Досьє» зазначає, що змогло верифікувати анонімне джерело за допомогою відкритих джерел, у тому числі публікацій у соцмережах, а також за допомогою банківських виписок та даних із державних баз.

Автор матеріалу пише, що знайшов кілька десятків фотографій дітей Путіна, але «з етичних міркувань» вирішив їх не публікувати, оскільки вони «неповнолітні та не несуть відповідальності за дії своїх батьків».

Діти Путіна ведуть закритий спосіб життя, майже не спілкуються з однолітками та мало бачать батьків. З народження вони мають документи прикриття, а дати їх народження знають лише найближчі родичі. Вони живуть під охороною ФСО, не відвідують дитячі садки та школи і їм для навчання наймають гувернерів.

Путін намагався зберегти в таємниці свій другий шлюб, але обидва рази про появу дітей – у 2015 та 2019 роках – ставало відомо пресі. Проте його сім'я практично ув'язнена в особняках і залишає їх, переважно щоб перебратися в іншу резиденцію. З початком пандемії коронавірусу сім'я живе майже в ізоляції, а двотижневий карантин є обов'язковим навіть для гостей.

Персонал для сім'ї Путіна набирає агентство English Nanny, зокрема, носіїв іноземних мов. Через нього регулярно шукали вчителів англійської мови з проживанням для двох хлопчиків – чотирьох та восьми років. Робота – п'ять днів на тиждень, загалом 60 годин. В обов'язки входить «навчання іншим предметам» та супровід у поїздках. Зарплата – 7700 євро на місяць. Перевагу віддають кандидатам із паспортом ПАР.

Потенційний співробітник має бути готовим пройти медичні тести протягом перших двох тижнів роботи, а залишати територію, де мешкає сім'я, таким співробітникам заборонено.

Нових учителів шукають часто. Видання зазначає, що плинність кадрів пов'язана з тим, що порозумітися з сім'єю не так просто. До того ж після 2022 року не так багато іноземців, які готові працювати в Росії в суворих умовах ізоляції.

Якщо кандидат проходить співбесіду з відеозв'язку з асистентом сім'ї, на нього чекає ретельний медичний огляд і два тижні карантину, який проходить на курорті «Ігора» в Ленінградській області або відразу в резиденціях Путіна на Валдаї або в Сочі.

З 2020 року в сім'ї працювало щонайменше 10 вчителів-іноземців. Формально вони укладали контракт на послуги перекладача, але кожен отримує значно більше, ніж міг би розраховувати кваліфікований лінгвіст.

Найбільше заробила Софія Божич – вчителька німецької мови у дітей Путіна. Їй 32 роки, вона громадянка Боснії та Герцеговини, жила в Австрії, а в Росії вона живе щонайменше з 2017 року.

З дітьми завжди займаються кілька вчителів англійської та німецької. На гувернерів лягає основний обсяг роботи, оскільки вони проводять із дітьми майже весь день.

Також з дітьми займаються персональні тренери з плавання та зі спортивної гімнастики. Так, старшого сина тренує колишній член збірної з гімнастики. «Втім, поки що успіхи Івана Путіна в гімнастиці скромні», - зазначає видання.

За словами джерела, на початку 2024 року персонал обговорював, що Івана Путіна можуть відправити до сочинського ліцею «Сіріус», але цього поки що не сталося.

І на Валдаї, і в поїздках діти та обслуговуючий персонал живуть поблизу. Сини Путіна – у головному будинку разом із батьками, гувернери та тренери – в окремих будинках. Всі будівлі розташовані поруч, але пішки пересуватися резиденцією заборонено.

Дітей привозять до вчителів та нянь о 8–9 годині ранку, всі разом вони снідають. Зазначається, що батьків вони бачать хіба що пізно ввечері, а однолітків – переважно на свята.

У розпорядженні у дітей на Валдаї – два поні, кролики та сенбернар, за яким наглядають два кінологи з ФСО. Після 8-ї вечора дітей забирають водії, і вони майже відразу вирушають спати. Поряд із дітьми завжди охорона з-поміж офіцерів служби безпеки президента.

Навіть коли у резиденції з'являються інші діти — найчастіше друзів Кабаєвої, їм також доводиться проводити два тижні у карантині.

Вчителі та тренери майже не взаємодіють із сім'єю безпосередньо, а спілкуються з помічницями сім'ї. Найчастіше приблизно раз на тиждень гувернери отримують послання від Олесі. Олеся, мабуть двоюрідна сестра Кабаєва, видає себе за матір дітей та особисто знайомиться з гувернерами, коли їх приймають на роботу. Кілька разів на рік, надходять повідомлення «від сім'ї». Джерело вважає, що в цьому випадку вони походять від самого Владіміра Путіна.

Що стосується Аліни Кабаєвої, вона уникає прислуги та стежить за дітьми з окремої ложі, прихованої за непрозорим склом. Однак Кабаєва любить проводити час з дітьми на яхтах і часто з ними подорожує резиденціями Путіна. Усі переміщення відбуваються приватним транспортом, морським чи повітряним.

У більшість поїздок беруть усіх вчителів, яких розміщують на території резиденцій. Але в деякі подорожі сім'я їздить з обмеженим персоналом – один-два педагоги та тренер.

Однак більшу частину року сім'я Путіна проводить на Валдаї.

Видання пише, що до синів Путін ставиться навіть трепетніше, ніж колись до дочок, а персонал не ризикує сперечатися з дітьми і вони зростають у розумінні власної винятковості. Особливе ставлення оточення до їхнього батька лише зміцнює це відчуття.

"Путін єдиний, хто може суворо поговорити з хлопчиками", - пише видання.

За словами джерела, Іван Путін кілька разів розповідав своїм гувернерам історію свого народження, коли Владімір  Путін закричав «Ура! Нарешті хлопчик!».

Що стосується матері Аліни Кабаєвої, то вона теж може бути сувора і навіть емоційна, але лише батьківські покарання діти сприймають серйозно.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі