Путін опиниться під вогнем у Росії вже наступного року – експерт

ZN.UA Ексклюзив
Поділитися
Путін опиниться під вогнем у Росії вже наступного року – експерт © Офіційний сайт Кремля
Президентські вибори можуть створити певну небезпеку і для світу.

Російський президент Владімір Путін вже наступного року може опинитися під вогнем критики своїх же більш радикальних націоналістів на тлі майбутніх президентських виборів у РФ. Це може спричинити громадянський збройний конфлікт на території держави-агресора чи прихід до влади того, хто не зможе втримати контроль над "силовиками". Такою перспективою занепокоєні в західних країнах, пише експерт з геополітичних питань, посол України в Японії Сергій Корсунський у статті для ZN.UA "Вибори та економіка: чи допоможуть вони позбутися Путіна?".

Він зазначив, що вибори російського лідера проходитимуть з величезним ступенем невизначеності, навіть якщо в них візьме участь Путін. Цьому сприятимуть кілька факторів.

"Економічна ситуація в РФ об’єктивно погіршується, хоч би що писали проплачені західні експерти про її «стійкість до зовнішнього впливу» і «запас міцності». Немає жодних підстав вважати, що показники дефіциту бюджету і падіння ВВП будуть поліпшуватися впродовж поточного року і в найближчій перспективі", – пояснив Корсунський.

За його словами, і успіх українських військових з визволення тимчасово окупованих територій нашої держави створить для Москви додатковий чинник політичної нестабільності. 

"На Заході побоюються, що Путін може опинитися під вогнем критики своїх же націоналістів, більш правих і радикальніших, ніж він сам (надії на так звану російську опозицію тануть день у день). І саме в цьому, на думку аналітики, криється певна небезпека, що може реалізуватися як у виникненні на території РФ громадянського збройного конфлікту, так і в приході до влади випадкової людини, котрій не вдасться втримати «силовиків» під контролем", – розповів експерт.

При цьому він уточнив, що Сполучені Штати Америки привітали б розпад РФ, але вони потребують контрольованого процесу, який дасть зрозуміти, з ким необхідно вести стратегічний діалог про ядерну зброю.

До того ж, поганим сигналом є зближення Росії з Іраном та Північною Кореєю – на рівні відкритих декларацій щодо взаємної підтримки й постачання зброї в РФ. Їхні озброєння можуть почати рухатися "в обидва боки".

Більше статей Сергія Корсунського читайте за посиланнями.

Поділитися
Дивіться спецтему:
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі