Путін «анонсував» використання «на бойовому чергуванні» нових балістичних ракет

Поділитися
Путін «анонсував» використання «на бойовому чергуванні» нових балістичних ракет © Офіційний сайт Кремля
Також він публічно визнав удари по Києву «Цирконами».

Президент Росії Владімір Путін під час свого звернення до Фєдерального собранія пообіцяв «скоро показати на практиці» ракетні комплекси «Сармат», які неодноразово провалювали випробування, та заявив, що стратегічні ядерні сили «знаходяться у стані повної готовності до гарантованого застосування».

«Те, що ми планували у сфері озброєнь, про що я говорив у посланні 2018 року, все зроблено або завершується ця робота», - сказав лідер Кремля.

Зокрема, він похвалився, що  гіперзвуковий авіаційний комплекс «Кинжал» «не лише поставлений на озброєння, але й з високою ефективністю використовується для ураження особливо важливих цілей у ході спеціальної військової операції».

Також Путін визнав застосування гіперзвукового комплексу морського базування «Циркон», якими росіяни били по Києву під час чергової ракетної атаки на початку лютого 2024 року.

«На бойовому чергуванні стоять гіперзвукові блоки міжконтинентальної дальності «Авангард» та лазерні комплекси «Пересвіт». Завершуються випробування крилатої ракети необмеженої дальності «Буревісник» та безпілотного підводного апарату «Посейдон». У війська поставлено перші зразки серійної важкої балістичної ракети «Сармат». Ми скоро продемонструємо їх у районах базування на бойовому чергуванні», - похвалився Путін виборцям досягненнями військово-промислового комплексу напередодні голосування на виборах президента РФ.

Ракетні системи «Сармат» – російський стратегічний ракетний комплекс п’ятого покоління шахтного базування, з важкою багатоступеневою рідинною міжконтинентальною балістичною ракетою. Згідно з технічними даними, дальність польоту ракети складає 16 тис. км і вона може нести ядерну боєголовку.

За твердженнями російського військового відомства, це найпотужніша ракета з найбільшою у світі дальністю ураження цілей, яка використовує різні траєкторії польоту. Вона також  може бути запущена з мобільних пускових установок, що дає змогу знизити ризик її знищення на старті.

 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі