Процес "демонтажа" Трампа почався - Sueddeutsche Zeitung

Поділитися
Процес Над Трампом нависли надто серйозні обвинувачення після свідчень екс-директора ФБР. © EPA / Chris Kleponis
Видання нагадує про досвід Клінтона, якого мало не усунули з посади через значно менший скандал, ніж той, який навис над нинішнім лідером США.

19 грудня 1998 року Палата представників 3 більшістю голосів республіканців запустила процедуру імпічмента президента Білла Клінтона. Причиною стали його незграбні спроби заперечити зв'язки з практиканткою Білого дому Монікою Левінскі, а зовсім не зовнішня політика Америки, втручання іноземної держави у її внутрішню політику і тиск президента на правоохоронців.

Про це сьогодні пише німецька газета Sueddeutsche Zeitung, зауважуючи, що всі вище перелічені помилки якраз стосуються нинішнього президента Дональда Трампа.

"Виступ звільненого Трампом екс-директора ФБР Джеймса Комі в Сенаті показав, що є достатньо підстав для виправдання початку процедури імпічмента", - йдеться в статті.

Видання зауважує, що якщо республіканці у Палаті представників і Сенаті проявлять хоча б половину того бажання докопатися до істини, як у часи Білла Клінтона, "процедури імпічменту не уникнути".

"Комі запустив процес "демонтажа" Трампа. Зараз чотири комісії американського Конгресу і слідчий Департаменту юстиції займаються ним і його відносинами з Росією. Звісно, зараз не відомо, як все це закінчиться. Але у США ніколи не було такого президента, який би так скоро після перемоги і так глибоко зазирнув у безодню, як Трамп", - пише видання.

Лояльне до Республіканської партії видання Wall Street Journal писало, що екс-директор ФБР детально описав, як Трамп тиснув на нього. Згідно з письмовими свідченнями Джеймса Комі, він дев'ять разів особисто розмовляв з президентом. Під час розмов Трамп вимагав від нього відданості і закриття розслідувань проти Майкла Флінна, а також щодо втручання Росії у американські вибори.

Раніше видання Reuters теж повідомляло, що президент Трамп просив директора ФБР припинити розслідування про зв'язки Флінна з РФ. Видання дізналося, що американський лідер зустрічався з Джеймсом Комі на наступний день після звільнення свого радника.

Поділитися
Підготував/ла Лесь Димань
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі