Природу COVID-19, найімовірніше, ніколи не визначать – США

30 жовтня, 2021, 03:44 Роздрукувати
Відправити
Відправити

Незалежна комісія оцінює, що SARS-CoV-2, ймовірно, виник і заразив людей внаслідок початкової невеликої дії, яка сталася не пізніше листопада 2019 року.

Природу COVID-19, найімовірніше, ніколи не визначать – США

Американська розвідка заявила про ймовірність того, що ніколи не зможе визначити походження COVID-19, передає Reuters.

Але вірус SARS-CoV-2, за заявою спецслужб США, не розроблявся як біологічна зброя.

В офісі директора національної розвідки США (ODNI) повідомили, що дві гіпотези виникнення COVID-19 вважаються правдоподібними: природний контакт з інфікованою твариною та інцидент, пов'язаний із лабораторією.

Одні аналітики говорять про природне походження вірусу, інші – про лабораторне. Є й такі, хто вважає усі версії однаково ймовірними.

Говориться, що недостатньо клінічних зразків або повного розуміння епідеміологічних даних щодо ранніх випадків COVID-19.

Також наголошують, що офіційні особи Китаю не знали про вірус спалаху COVID-19.

Читайте також: Американська розвідка отримала доступ до бази даних вірусів Уханьского інституту

Related video

ВООЗ опублікувала запропонований список із 25 експертів, які консультуватимуть орган ООН з наступних кроків у пошуках походження коронавірусу після того, як попередні зусилля критикували за надто легке ставлення до Китаю, де наприкінці 2019 року було виявлено перші випадки захворювання людей.

За матеріалами: Reuters / Підготував/ла : Юлія Абрамова
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter або Відправити помилку
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Текст содержит недопустимые символы
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Осталось символов: 2000
Отправить комментарий
Последний Первый Популярный Всего комментариев: 0
Показать больше комментариев
Пожалуйста выберите один или несколько пунктов (до 3 шт.) которые по Вашему мнению определяет этот коментарий.
Пожалуйста выберите один или больше пунктов
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Отмена Отправить жалобу ОК