Президент Сербії поскаржився на часткове нафтове ембарго проти Росії

Поділитися
Президент Сербії поскаржився на часткове нафтове ембарго проти Росії © novayagazeta-ug.ru
Александар Вучич заявив, що нові санкції проти РФ коштуватимуть Сербії $600 млн на рік. 

Президент Сербії Александар Вучич заявив, що часткове нафтове ембарго на імпорт російської нафти обійдеться його країні щонайменше у 600 млн доларів на рік. Про це пише видання RTS.

За словами проросійського політика, після введення шостого пакету санкцій проти РФ, Сербія буде змушена купувати нафту в Іраку, де ціна за барель на 31 долар вища. 

«600 мільйонів доларів були взяті безпосередньо з кишень громадян Сербії через санкції на рік, і люди повинні про це знати», – сказав Вучич.

Крім того, президент Сербії поскаржився, що його країні доведеться більше витрачати на закупівлю газу. Він оголосив, що в п’ятницю, 10 червня, до Белграда прибудуть канцлер Німеччини Олаф Шольц і глава МЗС Угорщини Петер Сійярто для підписання відповідної угоди.

«Ми негайно, не пізніше 1 липня, закупимо в Угорщини 500 млн кубометрів газу», – сказав Вучич.

Раніше президент Сербії назвав санкції проти Росії «аморальними» і неодноразово висловлював свою підтримку Владіміру Путіну.

Нагадаємо, що на початку червня посли ЄС затвердили шостий пакет санкцій проти Росії, у який увійшло часткове нафтове ембарго і відключення «Сбєрбанку» від системи SWIFT. Проте заборона імпорту нафти не торкнеться Угорщини, яка довго блокувала прийняття рішення ЄС і тепер співпрацюватиме із Сербією. 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі