Представники "Талібану" прибули до Європи для проведення переговорів із західними країнами.

Поділитися
Представники
Таліби сподіваються зміцнити зв'язки із європейськими країнами шляхом дипломатії. Заплановані зустрічі відбудуться на високому рівні з європейськими дипломатами.

Представники руху "Талібан" вирушать до Європи, де проведуть офіційні переговори із західними чиновниками вперше після захоплення влади в Афганістані. Таліби вже прибули до столиці Норвегії Осло, повідомляє Deutsche Welle.

Переговори триватимуть три дні. Делегація із 15 осіб прибула на літаку, організованому урядом Норвегії. Її очолює міністр закордонних справ талібського уряду Амір Хан Муттакі.

Темою переговорів стануть права людини та гуманітарна допомога афганському народу. Делегати досі не визнаного жодною країною режиму зустрінуться із представниками Норвегії та Європейського Союзу, а також із представниками Великобританії, Франції, Німеччини, Італії та США.

Міністр закордонних справ Норвегії Аннікен Хюїттфельдт ще до початку переговорів підкреслила, що ці переговори "не будуть легітимізацією або визнанням талібів".

Очікується, що "Талібан" також зустрінеться з афганцями на еміграції, зокрема, з жінками-лідерами та журналістами.

Представник "Талібану" Забіхулла Муджахід повідомив, що нова влада Афганістану вжила "заходів для задоволення вимог західного світу", сподівається зміцнити відносини з європейськими країнами "за допомогою дипломатії", і прагне "перетворити атмосферу війни… на мирну ситуацію".

Незважаючи на відсутність міжнародного визнання, делегації "Талібану" вже відвідували Росію, Іран, Катар, Пакистан, Китай та Туркменістан у спробах налагодити офіційні відносини.

Західні країни відмовляються визнати владу талібів через побоювання, що ті повторять жорстокість, яку вони чинили, перебуваючи при владі в Афганістані з 1996 до 2001 року.

Раніше повідомлялося про те, що таліби в Афганістані ввели чергові заборони для жінок - не можна подорожувати поодинці і бути без хіджабу. Нова влада Афганістану продовжує свою політику урізання прав жінок.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі