Правляча партія "Грузинська мрія" на передвиборчих плакатах протиставила фото зруйнованої України "процвітаючій" Грузії

Поділитися
Правляча партія © Sova
Виявляється, навіть чужу біду можна використати у власних цілях

Правляча партія «Грузинська мрія» використала зображення знищених російськими військами українських міст для своєї передвиборчої кампанії. Таким чином вона нібито намагається показати, що треба "вибирати мир замість війни". А "мир" "Грузинської мрії" - це співпраця з Росією та повний відхід від руху до європейської спільноти, що вже помітно не лише в Європі, а й у самій Грузії.

Про це пишуть багато грузинських ЗМІ, новина широко рознеслася і по соцмережах.

Грузинам показують кадри зруйнованих українських міст, відеоролик, де кадрам бомбардувань протиставляються фонтани та нові автобуси у грузинських містах. У них виборцям "Грузинська мрія" пропонує "вибрати мир" і сказати "ні війні", роблячи це за рахунок українців, яких вбиває дружня нинішній грузинській владі Росія.

Про появу величезних рекламних банерів відповідного змісту повідомляють з Тбілісі та регіонів. На них фото зруйнованих міст також доповнені перекресленими виборчими номерами прозахідних партій.

Ситуацію вже прокоментувала президент Грузії Саломе Зурабішвілі, вона відреагувала однією з перших.

"Я ніколи не бачила нічого настільки ганебного та образливого для нашої культури, традицій, історії та вірування... Як же жалюгідно і безсоромно показувати народу плакат, зроблений у кузні КДБ! З "гідністю" - у пекло!" - написала вона на своїй сторінці у Фейсбуці.

Вибори до парламенту Грузії відбудуться за місяць, 26 жовтня, у них беруть участь 24 партії за пропорційною системою, для попадання до парламенту необхідно подолати 5% бар'єр.

Вторгнення Росії в Україну посилило відносини між деякими східними країнами та ЄС у сферах енергетики, торгівлі та транспорту. Але в той час як в Україні та Молдові якість державного управління зросла, у політично поляризованій Грузії ситуація має тенденцію до зниження, йдеться у звіті .

 «Диктатури чи автократичні режими вчаться один у одного. І я думаю, що в деяких країнах ми бачимо певний процес навчання. Ми також бачимо це в Грузії», — заявила POLITICO Олександра Сабо, менеджерка з адвокації та індексу Східного партнерства.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі