"Абсолютно виправдано те, що останки професора Хокінга будуть поховані в абатстві поруч з такими видатними науковцями. Сер Ісаак Ньютон був тут похований в 1727 році. Чарльз Дарвін був похований поруч з ним в 1882 році. Інші видатні вчені поховані або вшановані неподалік. Серед останніх з них - фізики-атомники Ернст Рутерфорд, який помер в 1937 році, і Джон Томсон, похований в 1940-му", - цитує The Independent слова декана Вестмінстерського абатства преподобного Джона Холла.
"Ми віримо, що дуже валиво, щоб наука і релігія разом працювали над пошуками відповідей на великі питання про таємницю життя і всесвіту", - додав він.
Хокінг помер 14 березня на 77 році життя. В 22 роки йому діагностували рідкісне невиліковне захворювання моторних нейронів - бічний аміотрофічний склероз. Хвороба прикувала його до інвалідного візка, він практично не міг говорити, окрім як через синтезатор голосу. Однак, незважаючи на прогнози лікарів, що він проживе лише кілька років, і інвалідність Хокінг продовжив займатися науковою діяльністю і досяг світової слави.