"Це питання не лише Сполучених Штатів, але і Європи, Канади та практично кожної іншої розвиненої країни", - зазначив посол під час церемонії вступу на посаду в суботу, 7 жовтня.
За словами Хантсмана, багато американців вірять у те, що росіяни намагались підірвати демократію в країні, зокрема, шляхом втручання у вибори президента у 2016 році. Тож, на його думку, довіра між обома країнами залишається низькою.
Попри усі розбіжності, у Росії і США є й дещо спільне, вважає посол. Так, обидві країни зацікавлені у тому, аби покласти край загрозі з боку Північної Кореї.
"Діючи разом, ми гадаємо, Сполучені Штати і Росія могли би змусити північнокорейський режим сісти за стіл переговорів та знайти дипломатичне рішення", - цитує Хантсмана AP.
Але цей коментар посла збігся у часі з твітом президента країни Дональда Трампа, який назвав переговори із КНДР "марнуванням часу".
Раніше колишній посол США в Росії Майкл Макфол висловив думку, що той підхід, який Вашингтон застосовував до Кремля на початку ери Рональда Рейгана, був правильним. За його словами, якщо б існували 10 заповідей міжнародної політики, перша з них мала б звучати так: "Не анексуй територію свого сусіда".