Польща посилить прикордонний контроль на внутрішніх кордонах

Поділитися
Польща посилить прикордонний контроль на внутрішніх кордонах Тимчасову перевірку здійснюватимуть патрулі Прикордонної служби © Polsha24
Контроль запроваджується учетверте за останні 10 років.

Польща з 22 листопада по 16 грудня посилить прикордонний контроль на внутрішніх кордонах з Литвою, Чехією, Словаччиною та Німеччиною у зв'язку з проведенням кліматичної конференції ООН в місті Катовіце. Про це повідомила спікер Надодрянского відділу Прикордонної служби Польщі Йоанна Конечняк, передає Укрінформ.

"Тимчасову перевірку здійснюватимуть патрулі Прикордонної служби, які будуть використовувати мобільні термінали, а також так звані "шенгенобуси" – спеціальні автомобілі з доступом до баз даних", – сказала Конечняк.

Вона додала, що перевірка здійснюватиметься вибірково на підставі аналізу ризиків і буде здійснюватися на автомагістралях. Чиновниця додала, що тимчасовий контроль на кордоні Польща вводить четвертий раз з 2007 року. Кліматична конференція ООН буде проходити в Катовіце з 3 по 14 грудня. Очікується, що конференцію може відвідати до 50 глав держав.

Перевірки на кордонах деяких країн - членів ЄС були вперше введені у вересні 2015 року в розпал міграційної кризи. Зараз прикордонний контроль можливий лише за спеціальним дозволом, оскільки систематичні перевірки в Шенгенській зоні заборонені. Нещодавно ФРН та Австрія виступили за продовження строку дії контролю на кордонах.

Раніше повідомлялося, що рада ЄС прийняла постанову про внесення змін в Шенгенський кодекс, які передбачають посилення контролю на зовнішніх кордонах Шенгенської зони. Прийняті поправки зобов'язують держави-члени проводити систематичні перевірки через відповідні бази даних по всім особам, включаючи тих, які користуються правом вільного пересування по законодавству ЄС при перетині зовнішніх кордонів.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі