Південнокорейський дизайнер створює пластикові стільці з використаних медичних масок

Фото
Поділитися
На виготовлення одного стільця потрібно 1500 масок

Південнокорейський дизайнер, студент Університету Кайвон, Ханиль Кім зібрав тисячі використаних одноразових масок для обличчя в своєму студмістечку і переробив їх, щоб створити табурет. Про це повідомляє Dezeen.

Проект під назвою Stack and Stack сподівається показати приклад того, як можна запобігти потраплянню 129 мільярдів одноразових масок, які світ використовує кожен місяць під час пандемії коронавірусу, від попадання на звалища і в наші океани.

«Спочатку я запасся одноразовими масками, які використовувалися мною і моїми друзями, але кількість, яку можна було зібрати таким чином, була обмежена», - повідомив Кім. «Тому я встановив коробки для збору масок в кампусі і періодично спорожняв їх».

Провівши кілька днів у карантині, Кім склав маски всередину форми та плавив їх одну за одною за допомогою теплового пістолета. Поступово матеріал накопичувався.

Для створення кожної ноги табурета потрібно близько 250 масок, а для сидіння ще 750. Для формування самого стільця не використовувалися клей або смола, тут також досить було перероблених засобів індивідуального захисту без будь-яких додаткових матеріалів. Навіть мармурові білі, сині і рожеві візерунки табуретів отримані не через додавання фарб, а просто з кольору оригінальних масок.

Haneul Kim/Instagram

У минулому році маски для обличчя стали обов'язковими в багатьох громадських місцях і країнах по всьому світу через пандемію коронавірусу. За оцінками ООН, до 75% цих масок потраплять на звалища або в наші водні шляхи, багато засобів індивідуального захисту вже знайдені на 30% всіх пляжів Великобританії.

Колосальне накопичення медичних відходів - ще одна невидима загроза коронавірусу. З них найбільш небезпечні - відходи матеріалів, які мали контакт з інфекцією. Але чому їх заборонено вивозити на сміттєві полігони або звалища і що насправді з ними відбувається, читайте в статті Андрія Мальованого "Побічні лікувальні ефекти".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі