Південна Корея планує розробити нову ракету, здатну вражати далекобійні артилерійські установки КНДР

Поділитися
Південна Корея планує розробити нову ракету, здатну вражати далекобійні артилерійські установки КНДР © travelask.ru
Ситуація на Корейському півострові загострилася на тлі нових випробувань зброї КНДР.

Південна Корея планує вже наступного місяця прийняти базовий план розробки нової вдосконаленої керованої ракети, здатної вражати північнокорейські далекобійні артилерійські установки, заховані в гірській місцевості. Про це заявило Управління з питань оборонних закупівель (DAPA) Південної Кореї, повідомляє Yonhap.

Ракета буде модернізованою версією корейської тактичної ракети класу «земля-земля» (KTSSM), яку охрестили «вбивцею артилерії дальнього радіусу дії».

В той час як існуюча система KTSSM працює на стаціонарній платформі, передбачається, що нова ракета буде запускатися з мобільної пускової установки, що підвищить її маневреність і витривалість.

Сучасна система KTSSM має дальність стрільби 180 кілометрів при калібрі 400 міліметрів. Очікується, що її модернізована версія буде більшою і матиме більшу оперативну дальність дії — близько 300 км.

Ракетні і артилерійські загрози з боку Північної Кореї знову привернули до себе увагу, оскільки режим КНДР продемонстрував низку систем озброєнь, здатних націлити їх на Південну Корею, під час масштабного військового параду в Пхеньяні в середу, 8 лютого.

Серед них були «надвеликі» реактивні системи залпового вогню і самохідні гаубиці калібру 152 мм, а також ракета КН-23, створена за зразком російської балістичної ракети «Іскандер».

Раніше повідомлялося, що лідер Північної Кореї Кім Чен Ин оприлюднив нові цілі для армії країни на 2023 рік на засіданні правлячої Трудової партії, натякаючи на ще один рік інтенсивних випробувань зброї та загострення напруги.

Північна Корея, за даними американської розвідки, постачає Росії зброю, самі росіяни не приховують, що збираються залучити корейців до відбудови незаконно окупованих українських територій. А що ж Південна Корея? Вона належить до цивілізованого світу і заявляє, що знаходиться на "світлому боці історії". Чому ж міністр Кулеба назвав її "найскладнішим випадком"?  Чому Україна й досі не має поставок з країни, що є одним з найбільших експортерів зброї в світі? Читайте про це в статті Наталії Бутирської "Як російський фактор впливає на постачання зброї Україні".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі