Пісторіус анонсував новий пакет допомоги Україні від Німеччини: що туди увійде

Поділитися
Пісторіус анонсував новий пакет допомоги Україні від Німеччини: що туди увійде © EPA-EFE/CHRISTOPHER NEUNDORF
Також міністр оборони ФРН розповів, що Україна може отримати протягом наступних кількох років.

Міністр оборони Борис Пісторіус анонсував новий пакет військової допомоги Україні, передає n-tv. Очільник німецького Міноборони також повідомив, що увійде до нового пакета.

Так, цього року від Берліна Київ серед іншого отримає:

  • чотири комплекси IRIS-T;
  • 300 ракет для комплексів IRIS-T;
  • 30 ракет MIM-104 Patriot;
  • 300 розвідувальних дронів;
  • 120 переносних зенітних ракетних комплексів (MANPADS);
  • 25 БМП Marder 1A3;
  • 15 основних бойових танків Leopard 1A5;
  • 14 артилерійських систем;
  • 100 наземних радарів спостереження;
  • приблизно 130 тисяч снарядів калібру 155-мм.

Крім того, Пісторіус розповів про перспективу передачі Україні найближчими роками додаткових систем Iris-T та постачання 1100 додаткових радарів наземного спостереження.

Нагадаємо, 11 квітня Брюсселі запланована зустріч у форматі «Рамштайн» під головуванням Британії та Німеччини. Як заявив днями президент України Володимир Зеленський, на ній обговорюватимуть питання протиповітряної оборони та нові пакети військової допомоги від партнерів.

Зазначимо, що майбутній уряд Німеччини зобов’язався продовжити підтримку України, а також збільшити допомогу. Також у коаліційній угоді йдеться, що ФРН продовжить підтримку вступу України в НАТО.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 2
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Max Simple
18 Грудня 2023, 14:27
Украина должна быть в НАТО. Иные модели не будут работать. Кроме того, пока не будет членства в HАТО - Украине не светит ни западных денег на восстановление, ни членства в ЕС.
Відповісти Цитувати Поскаржитись
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі