Перший запуск розвідувального супутника КНДР провалився – фото знахідки в морі

Поділитися
Перший запуск розвідувального супутника КНДР провалився – фото знахідки в морі © unsplash/karthikhimself
Державні ЗМІ повідомляють, що снаряд упав у море. Після того, як на короткий час спричинив попередження про надзвичайні ситуації в Південній Кореї та Японії

Перший запуск розвідувального супутника Північної Кореї завершився невдачею через вихід з ладу, снаряд упав у море, режим пообіцяв незабаром провести ще один запуск. Запуск спричинив надзвичайні попередження в Японії та столиці Південної Кореї Сеулі, місто на короткий час помилково оголосило попередження про евакуацію, повідомляє офіційне інформаційне агентство KCNA.

Нова ракета супутника Chollima-1 вийшла з ладу через нестабільність двигуна та паливної системи, за даними державних ЗМІ, "офіційні особи працюють над перевіркою «серйозних» дефектів, які спричинили несправність ракети".

Військові Південної Кореї дістали частини ракети з моря і поділилися фото.

Цей запуск став шостою спробою запуску супутника ядерної держави та першою з 2016 року. Він мав вивести на орбіту перший супутник-шпигун Північної Кореї, передає The Guardian.

Збройні сили Південної Кореї зафіксували запуск того, що Пхеньян назвав військовим розвідувальним супутником, з району округу Тончан у західній провінції Північний Пхьонган у Північній Кореї близько 6:29 ранку, вінй прямував  в південному напрямку, повідомив Об'єднаний комітет начальників штабів країни. 

«Снаряд зник з радарів, не досягнувши очікуваної точки падіння», — повідомила Yonhap із посиланням на Об’єднаний комітет начальників штабів, додавши, що військові розглядають можливість «вибуху в повітрі або розбиття».

Оскільки ракети великої дальності та космічні пускові установки мають однакову технологію, аналітики кажуть, що розробка здатності вивести супутник на орбіту забезпечить Пхеньяну прикриттям для випробувань заборонених міжконтинентальних балістичних ракет (МБР).

Японія ненадовго активувала свою систему попередження про ракетний удар в регіоні Окінави вранці в середу, скасувавши її приблизно через 30 хвилин.

З 1998 року Пхеньян запустив п’ять супутників, три з яких одразу відмовили, а два з них, здавалося, були виведені на орбіту, але сигнали від них ніколи не були незалежно виявлені, що вказує на те, що вони могли працювати несправно.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі